Автокрісла для дітей

22.02.2018

Якщо Ви власник автомобіля й у вас є дитина, то саме час задуматися над придбанням дитячого автокрісла. Не потрібно зважати на те, що кожна дитина любить стояти посередині ззаду і дивитися за дорогою – це дуже небезпечно! Кожен водій повинен слідкувати, щоб діти в автомобілі їздили не на руках чи стоячи, а використовували дитячі автокрісла.

Купити дитячі автокрісла можна у нашому інтернет-магазині, в якому представлений широкий асортимент, а також можна придбати різноманітні аксесуари до них.

Усі вони поділяються на основні групи:

1) Група 0/1 (0-18 кг)

2) Група 0+ (0-13 кг)

3) Група 1 (9-18 кг)

4) Група 1/2/3 (9-36 кг)

5) Група 2/3 (15-36 кг)

Умовно їх можна назвати для немовлят, дошкільнят та школярів.

Автокрісла для немовлят

Ця група автокрісел може використовуватися з народження. Це фактично автолюлька, адже дитина одразу не може сидіти й перебуває в напівлежачому положенні. Зазвичай їх слід ставити проти руху.

Для дошкільнят

Купити дитячі автокрісла для дітей, що відвідують садок, можна у нашому інтернет-магазині. Зазвичай у таких виробах є функція регулювання, тому коли дитина захоче спати, спинку можна буде опустити й, у такий спосіб, Ви і Ваш малюк може не боятися довгих подорожей.

Запит автокрісла Львів пропонує продукцію з різними способами кріплення: або за допомогою штатних ременів безпеки автомобіля, або за допомогою системи ISOFIX, тобто системи жорсткого кріплення автокрісла. Перший варіант підходить до будь-якого автомобіля, тоді як другий лише до автомобілів з системою ISOFIX, тому варто визначити, до якого типу відноситься Ваш автомобіль.

При виборі купівлі автокрісла користуйтеся правилом: чим більше ременів, тим безпечніше! І не забувайте перевіряти їх на міцність!

Автокрісла для дітей, що ходять до школи

Якісні автокрісла для дітей цієї групи повинні містити широкі боковинки. Це допоможе при зіткненні і ударі збоку захистити дитину від травм. Важливим фактором при купівлі є те, що висота і ширина буде регулюватися, такий чинник буде практичним, адже воно буде рости разом з Вашою дитиною.

Потрібно звертати увагу на те, щоб обрана модель обов’язково мала позначку ECE R44/03 і / або ECE R44/04 (або просто R44/03, R44/04), що означає сертифікацію відповідно до європейських стандартів безпеки.

Дитячі автокрісла є дуже вагомим супутником будь-якої подорожі, тому також може бути прекрасним подарунком на хрестини чи день народження дитини.

Сподіваємося, що завдяки порадам нашого інтернет-магазину дитяче автокрісло буде служити Вашій дитині не лише як захист у дорозі, а, перш за все, даруватиме комфорт та задоволення від поїздки і Вам ніколи не доведеться перевіряти його безпеку на практиці.