Обираємо кліматичне обладнання

08.02.2017

Коли в оселі надто холодно або, навпаки, надмірно жарко, все задоволення від життя кудись зникає. Немає бажання працювати, неможливо повноцінно відпочивати або займатися домашніми справами. І, на жаль, централізоване опалення не завжди рятує від холоду, а аналогічних систем кондиціонування, в найближчому майбутньому в наших оселях не передбачається.

Втім, знайти вихід з ситуації цілком реально. Для цього необхідно відвідати сайт euro-technika.com.ua. Належить він відомому у мережі магазину «Євро Техніка», який якраз і займається торгівлею сучасним кліматичним устаткуванням. Особливу увагу в каталозі магазину варто звернути на обігрівачі. Якщо спеку ще можна переносити за допомогою різних підручних засобів, то холод становить пряму загрозу нашому здоров"ю і навіть життю.

Доступність цін

Всі три групи обігрівальних приладів, представлених в каталозі підприємства, досить вигідно відрізняються від схожих моделей своєю вартістю. Вона помітно менше, ніж в більшості магазинів аналогічного профілю. Підтримувати розцінки на доступному рівні компанії вдається завдяки прямим зв"язкам з фірмами-виробниками цього обладнання, за рахунок чого значно скорочуються операційні витрати проміжного характеру.

Три класи обігрівачів

1. Конвектори. У цього приладу тепло поширюється шляхом нагрівання повітря, яке проходить через нагрівальний елемент. Пристрій надійний, простий і ефективний. Щоправда, конвектори схильні до пересушування повітря.

2. Масляні обігрівачі. Видають тепло від нагрітого радіатора, що заповнюється маслом. Це найпоширеніший тип обігрівачів. Єдиний мінус – з його допомогою нагрівання повітря займає чимало часу.

3. Тепловентилятори. Найдешевший тип обігрівачів, в якому нагріте на тепловому елементі повітря нагнітається в приміщення вентилятором. Але велику площу обігріти з його допомогою неможливо, зате в невеликих приміщеннях рівних цьому приладу немає.

Всі моделі з каталогу магазину проходять ретельну передпродажну перевірку і знаходяться в справному стані.