Купуємо електроенергію у альтернативних постачальників

10.02.2019

Напевно це розумно, коли людина або організація можуть самостійно обирати для себе постачальника послуг. Принаймні саме так надають послуги в цивілізованих країнах. Таким чином працює будь-який цивілізований ринок. Здорова конкуренція просто необхідна для підтримки належного рівня якості товарів, що поставляються або послуг. Це ж стосується і поставок електроенергії. До недавнього часу в Україні ні організації, ні тим більше приватні особи не мали можливості обирати постачальника електричної енергії. Сьогодні ж дещо змінилося. Принаймні державні і приватні організації можуть при бажанні купити електроенергію у альтернативних постачальників, орієнтуючись на ціни і якість пропонованих послуг.

Насправді це справжній прорив, оскільки в цій сфері довгі роки дотримувалася цілковита монополія. Те що відбувається зараз, є найважливішим кроком, який наближає українську економіку до економіки європейської. І насправді, коли навіть фізичні особи зможуть обирати постачальника, ціни почнуть поступово знижуватися, а якість послуг, що надаються - зростати. Саме так і виходить, коли відбувається розумна боротьба за споживача. Це можна спостерігати буквально у всіх областях і сферах економіки.

Про альтернативних постачальників електроенергії

Насправді ця інформація поки мало кому відома, оскільки зміни почали впроваджуватися тільки з початку цього року. Проте, на ринку вже з`явилися компанії, готові надавати послуги належної якості. Наприклад, таким постачальником є ​​компанія ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН». Варто неодмінно звернути на неї увагу, оскільки нею виконані абсолютно всі вимоги, які були пред`явлені до всіх потенційних постачальників електроенергії. Зокрема дана компанія обладнана сучасною автоматичною системою контролю і обліку.

Тут готові забезпечити весь комплекс послуг, включаючи розробку ТЗ і РП, встановлення необхідного обладнання, підключення програмного забезпечення, повноцінне технічне обслуговування та інше. Залишається тільки укласти з компанією договір і отримувати електроенергію в необхідних об`ємах.