Приїжджай на відпочинок в Трускавець

13.03.2018

Не знаєте де зміцнити своє здоров"я? Потрібно підлікувати деякі хвороби? Хочете очистити від шлаків свій організм? Тоді їдьте на відпочинок в Трускавці.

У Львівській області, в передгір"ї Українських Карпат, розташувалось знамените у всьому світі, курортне місто Трускавець, в якому велика кількість самовиливних і підземних мінеральних джерел, з самим різним мінерально-сольовим складом води. Найбільш відомою, серед всіх мінеральних вод курорту Трускавець, є відома вода «Нафтуся», яка має специфічний склад і унікальний, сірководневий присмак.

Курорт, який не поступається Карловим Варам

Місто Трускавець це живописне місце в Західній Україні. Також широко відоме, і, як бальнеологічний курорт, з цілющими, мінеральними джерелами. Трускавецька сіль «Барбара», що видобувається з соляного розчину високомінералізированної рапи, за своїм складом схожа Карло-Варські солі.

У місті Трускавець є старовинний бювет, який був заснований ще в дев"ятнадцятому столітті. Є поклади корисних копалин - озокерит (гірський воск), який використовуються на курорті лікарями-фізіотерапевтами для лікування різноманітних запальних, дистрофічних захворювань і при захворюваннях опорно-рухового апарату. Таке лікування стимулює організм на інтенсивний обмін речовин, регенерацію тканин, поліпшення кровотоку.

Дізнайся більш на сайті - vsesanatorii.com

Цей знаменитий курорт з радістю приймає цілий рік усіх своїх гостей, з усіх куточків землі, так як, має на своїй території різноманітні реабілітаційні центри, санаторії, водолікарні, клініки, приватні пансіонати. Величезне число готелів, приватних клінік, дитячих оздоровчих таборів. З їх допомогою кожна, приїхавша в місто, людина, зможе привести свій організм в ідеальний стан. Масажі, ванни, аромо - і фітотерапія, різні лікувально-профілактичні процедури, а також мінеральні води допоможуть вивести з організму шлаки, камені, пісок. Допоможуть запобігти появі каменів у нирках.

Доступні ціни, на високоякісні послуги, толерантність персоналу лікувальних закладів та мешканців міста, зроблять ваш відпочинок приємним та незабутнім.

Заходь на сайт vsesanatorii.com, та дізнавайся більше, про Трускавець.