Про призов громадян на строкову військову службу весною 2017 року - Новости - Приазовский Рабочий, Мариуполь

Про призов громадян на строкову військову службу весною 2017 року

 

НАКАЗ військового комісара Маріупольського об’єднаного міського військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

13.03.2017          м. Маріуполь           № 14

 

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року
№ 44/2017 з 01 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

НАКАЗУЮ:

1. Явці на призовну дільницю Лівобережного, Центрального та Приморського районів міста Маріуполя для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 року народження, яким у період чергового призову виповнилося 20 років, а також громадяни, які народились у 1990-1996 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до призовної дільниці за адресою: м. Маріуполь, вул. Ломізова, 8, Маріупольський об’єднаний міський військовий комісаріат – в зазначений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Маріупольський об’єднаний міський військовий комісаріат до 10 квітня 2017 року, але не пізніше 31 травня 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Лівобережного, Центрального та Приморського районів, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний (міський) військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до призовної дільниці.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’явилися за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В. ЛЕВАНДОВСЬКИЙ,  військовий комісар Маріупольського
об’єднаного міського військового комісаріату, підполковникВИТЯГ З НАКАЗУ

військового комісара 
Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного військового комісаріату

01. 03. 2017         м. Маріуполь          № 46

Про призов громадян 1990-1997 років народження 
на строкову військову службу весною 2017 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

НАКАЗУЮ:

1. Явці на призовну дільницю Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громодяни 1997 року народження, яким на період чергового призову виповниться 20 років, а також громодяни 1990-1997 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин та якім на момент початку призову не виполнилось 27 років.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, забовязані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Маріуполь, вулиця Новотрубна, будинок 16 – у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, забов'язані прибути до районного військового комісаріату до 15 квітня 2017 року та мати при собі докумети, які посвідчують особу.

 3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Кальміуського району міста Маріуполя та Нікольського району Донецької області, забов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до Кальміусько-Нікольського об’єднаного районого військового комісаріату для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, забов’язані відликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухіляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

О. ДЕМ'ЯНЕНКО,

військовий комісар

Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного

військового комісаріату, підполковник

17.03.2017 |


Другие новости ПР № 30 от 17.03.2017

  • ГАЗЕТЫ УБЬЕТ НЕ ИНТЕРНЕТ, А «УКРПОЧТА»! 17.03.2017     Дорогие друзья! Коллеги! Министерство инфраструктуры вместе с «Укрпочтой» вновь наступают на горло периодическим изданиям. Готовится новое повышение тарифов на доставку газет на 50 процентов, которое окончательно их убьет. Мы не успели еще опра...
  • Колонка новостей 17.03.2017 В Украине Порошенко подписал указ о блокаде «ЛДНР» Президент Украины Петр Порошенко подписал указ, которым вводится в действие решение Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Украины от 15 марта о временном прекращении перемещения гру...
  • Уполномоченная Верховной Рады по правам человека Валерия Лутковская прове... 17.03.2017     Уполномоченная Верховной Рады по правам человека Валерия Лутковская в здании Фонда развития Мариуполя провела прием горожан и внутренне перемещенных лиц, выслушивая их проблемы. Аналогичную встречу с жителями Уполномоченная по правам челове...
  • Проверки выявили нарушения на маршрутных такси 17.03.2017     С 13 по 23 марта проводится полномасштабная проверка технического состояния автобусов частных перевозчиков, работающих в режиме маршрутных такси. На фото: среди нарушений –расшатанные и поврежденные пассажирские сиденья.   Как расска...
  • Тестировали первую в городе систему видеонаблюдения в детском саду 17.03.2017     В мариупольском детском саду № 130 «Жемчужинка»  торжественно ввели в действие систему видеонаблюдения, установленную за средства интернет-провайдера в рамках программы «Безопасный город».  На территории дошкольного учреждения установили ч...
Все новости 30 номера...
Подписка на газету online Вы можете выбрать издания, на которые хотите подписаться. ВНИМАНИЕ!
Подписка оформляется только для жителей Мариуполя и Донецкой области.

Архив газеты

Июнь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

 

Обзор женской зимней одежды сезона 2017/2018

Рекламная широкоформатная печать в Запорожье

Спортивные часы для активных людей

Лучшие турецкие курорты на Эгейском море

Совершаем покупки на Fashion Frankivsk