Павло Жебрівський публічно відзвітував про роботу у 2017 році - Новости - Приазовский Рабочий, Мариуполь

Павло Жебрівський публічно відзвітував про роботу у 2017 році

 

 

Діяльність Донецької ОДА та її структурних підрозділів заснована на системному, комплексному підході до роботи. Головна мета – повернути Донеччину в єдиний український простір та показати, що там, де Україна, – там високий і якісний рівень життя. На цьому сьогодні під час звітної прес-конференції наголосив очільник області Павло Жебрівський.

«Події, які розпочались на Донеччині у 2014 році, стали трагедією для всього українського народу. Тому найголовніше, що ми маємо зробити тут, – повернути Донеччину в єдиний український простір, показати людям, як це – жити в класній, модерній, заможній області», – підкреслив очільник області.

Павло Жебрівський акцентував увагу на основних напрямах, над якими ведеться робота в області. Це децентралізація та формування самодостатніх об’єднаних громад, розвиток гуманітарного та інфраструктурного напрямків, розвиток економіки та залучення інвестицій, безпека і подолання наслідків АТО, захист ВПО, екологічна безпека регіону та здорове життя, розвиток громадянського суспільства.

«Розвиток економіки та залучення інвестицій – один із ключових напрямів роботи. За цей рік маємо високі показники – надходження до місцевих бюджетів зросли на 2,7 млрд. гривень, експорт товарів до ЄС зріс на 30%, взагалі експортовано товарів на 4,4 млрд. доларів», – повідомив Павло Жебрівський. За його словами, економіка регіону відроджується і поступово виходить на новий рівень.

Також велику увагу обласна влада приділяє підтримці малого та середнього бізнесу – в області успішно діє програма «Український донецький куркуль». Очільник області повідомив, що за 2017 рік надано фінансову підтримку 107 проектам «куркулів».

«Завдяки цій програмі ми не тільки підтримуємо бізнес, а й створюємо нові робочі місця. 25% проектів реалізується учасниками АТО та переселенцями, відроджується бізнес на лінії розмежування – 8 проектів вже реалізовано у Авдіївці, Очеретиному, Верхньокам’янському, Світлодарську та Чермалику. Дехто каже, що наша програма – це повернення до чогось старого. Насправді ми бачимо, що це принципово новий філософський підхід, нове бачення життя. Наші підприємці виробляють принципово модерну продукцію, і я сподіваюсь, що цього року ми створимо ще більше підприємств, ще більше робочих місць», – розповідає голова Донецької ОДА.

Гуманітарна сфера також залишається ключовим напрямком роботи обласної влади. «Діти – це наше майбутнє. Для них у 2017 році відкрито 7 опорних шкіл та 115 дитячих майданчиків, ще 151 відремонтовано. Придбали 185 одиниць житла для дітей-сиріт та забезпечили сімейними формами влаштування 637 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – підкреслив очільник ОДА. Окрім цього, для розвитку спорту на Донеччині створено 104 спортивні майданчики зі штучним покриттям та 200 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.

Одним із ключових напрямків молодіжної політики області є патріотичне виховання. Так, на території Донеччини вперше проведено патріотичну всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників», у якій взяли участь понад 1000 осіб, серед них 150 учасників АТО з 6 регіонів України. Вперше в області відбувся патріотичний вишкіл – «Теренова гра», проведено всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

«Кожний з нас – представники обласної влади, місцевого самоврядування, вчителі та викладачі – повинен розуміти, яку велику відповідальність ми несемо за провадження молодіжної політики в області», – підкреслив Павло Жебрівський.

Екологічна безпека сьогодні дуже важлива для Донеччини – адже це також робота заради майбутнього. Саме тому Донецька ОДА постійно проводить заходи з покращення екологічного становища та моніторингу навколишнього середовища.

«Ми перші в Україні запровадили автоматизовану систему моніторингу довкілля, яка відповідає вимогам директив ЄС. Відкрили очисні споруди у Костянтинівці, Бахмутському та Добропільському районах. Триває будівництво регіональних полігонів твердих побутових відходів у Краматорську, Кураховому, Волновасі. Оновлено парк спеціалізованої техніки. Варто зауважити, що Донецька область перша в Україні придбала установку для переробки та знешкодження ртутьвмісних відходів», – зазначив очільник області.

Багато зусиль на Донеччині спрямовано на відбудову інфраструктури. Протягом 2017 року відкрито рух на 52,3 км магістральних доріг області. Відремонтовано 153 дороги комунальної форми власності. Оновлено три в’їзні стели в напрямках Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Побудовано 5 нових асфальтобетонних заводів, виробнича потужність яких дозволить здійснювати ремонтні роботи близько
350 км доріг шириною 9 м щорічно.

«Також відремонтовано 8 мостів та шляхопроводів, 23 зупинки громадського транспорту, встановлено 38 автономних світильників на сонячних фотомодулях. У 2017 році ми оновили тролейбусні та трамвайні парки області – придбано 20 тролейбусів та 15 трамваїв», – розповідає Павло Жебрівський.

Багато зусиль обласна влада докладає для зменшення кількості безробітних та для забезпечення можливості отримувати нормальну заробітну плату та гідні умови праці. Обласна служба зайнятості постійно працює над вирішенням цього питання. «Цього року Донеччина посіла перше місце по Україні за кількістю наданих консультацій (65,8 тис. осіб) та залученню до громадських робіт (23,4 тис. осіб). У 2017 році легалізовано 12,3 тисяч робочих місць, працевлаштовано 30 тисяч осіб», – каже Павло Жебрівський.

Також у 2017 розпочато міжнародні study-tours з навчання та обміну досвідом. Вже понад 100 осіб успішно пройшли стажування у країнах ЄС.

«Звісно, найкращий стимул для кожного – це гідні умови праці та нормальна заробітна плата. У 2017 році Донеччина стала лідером серед інших областей України за розміром середньомісячної заробітної плати – 7764 грн. Лише 5% населення отримує заробітну плату менше ніж 3 200 грн.», – підкреслив очільник області.

Звісно, що багато зроблено для подолання наслідків АТО. Це першочергове завдання – відбудувати інфраструктуру та житло, забезпечити людям гідне життя, повернути мир на території, які ворог так довго намагався знищити.

Оскільки на Донеччині зареєстрована найбільша кількість ВПО, Донецька облдержадміністрація зосередила всі зусилля на підтримці та допомозі цим людям. З обласного бюджету було виділено 13,1 млн. гривень на тимчасове проживання ВПО, створено 48 місць компактного проживання, у яких мешкають понад 2,7 тис. осіб. Проведено реконструкцію двох соціальних гуртожитків у Маріуполі та Бахмуті.

Завдяки діяльності обласної служби зайнятості 1,6 тис. переселенців отримали роботу.

«Також ми відбудували 700 житлових будинків та споруд соціальної сфери. Ще один важливий момент – заведено з підконтрольної Україні території електропостачання для Травневого, Зайцевого, Гладосового та Авдіївки, відновлено водопостачання Авдіївки та Торецька», – повідомив очільник області.

«Донеччина постійно розвивається та оновлюється – і все це заради того, щоб якомога швидше змінити життя тут на краще, показати всім – ось вона, справжня українська Донеччина – сильна, заможна, вільна та відновлена», – наголошує Павло Жебрівський.

 

03.04.2018 |


Другие новости ПР № 37 от 03.04.2018

  • ПОДПИСКА НА «ПРИАЗОВСКИЙ РАБОЧИЙ» ПРОДОЛЖАЕТСЯ! 03.04.2018     Дорогие друзья! Подписка на «Приазовский рабочий» продолжается! Все, кто не успел вовремя оформить подписку на «ПР» на 2018 год, могут это сделать сейчас и получать газету с мая. Подписка принимается с 1 по 20 апреля во всех отделениях поч...
  • Колонка новостей 03.04.2018 В Украине МВФ требует пересмотра цены на газ в Украине Украина должна выполнять обещания по согласованию цен на газ с рыночными в рамках программы кредитования. Об этом сказал представитель МВФ в Украине Йоста Люнгман, сообщает Reuters. По его ...
  • В Вербное воскресенье Президент Украины Петр Порошенко в Мариуполе молилс... 03.04.2018   В минувшее воскресенье Президент Украины Петр Порошенко совершил рабочую поездку в Донецкую область. А начал ее глава государства с посещения мариупольского собора Архистратига Михаила Украинской Православной Церкви. Президент Украины вместе...
  • Первый весенний субботник 03.04.2018   Вместо традиционных субботников городская власть с нынешнего весеннего сезона предложила вариант проведения толоки, в которой 31 марта, по информации пресс-службы горсовета, приняли участие более 10 тысяч мариупольцев. Как объяснил наканун...
  • Павло Жебрівський публічно відзвітував про роботу у 2017 році 03.04.2018     Діяльність Донецької ОДА та її структурних підрозділів заснована на системному, комплексному підході до роботи. Головна мета – повернути Донеччину в єдиний український простір та показати, що там, де Україна, – там високий і якісний рівень ...
  • ДТП с тремя погибшими на улице Голубенко 03.04.2018     Поздним вечером 1 апреля в Мариуполе на ул. Голубенко произошло ДТП со смертельным исходом: в результате столкновения двух легковых авто погибли три человека. Как передает пресс-служба ГУ ГСЧС Украины в Донецкой области, 1 апреля в 23.41 т...
  • Задержаны воры кабельно-проводниковой продукции 03.04.2018     Трое мужчин пытались похитить кабель связи из подъезда многоэтажного дома, но во время совершения преступления были задержаны сотрудниками полиции. На линию «102» поступило сообщение о сработавшей сигнализации на одном из объектов кабельной...
  • ДЛЯ ПОЛНОЙ МОДЕРНИЗАЦИИ УКРАИНСКОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ НУЖНЫ ДЕШЕВЫЕ КРЕДИТЫ 03.04.2018     В этом уверен народный депутат Сергей Тарута, побывавший на меткомбинате «Азовсталь» Народный депутат Украины Сергей Тарута продолжает знакомиться с достижениями и проблемами мариупольских металлургов: в минувшую пятницу он посетил меткомб...
  • В «ПортСity» «тушили» пожар и эвакуировали посетителей и персонал 03.04.2018   Из трагедии в Кемерово сделали вывод и на правительственном уровне в Украине: по поручению Премьер-министра Владимира Гройсмана глава ГСЧС Украины Николай Чечеткин издал приказ о проведении, начиная с 30 марта, масштабных проверок объектов с...
  • Полтавщина встретила Донбасс с хлебом- солью 03.04.2018 В марте 2018 года представители с Мариупольской громады приняли участие в учебном визите на Полтавщину в составе  делегации из Донецкой и Луганской областей. Учебную поездку организовала международная организация ПРООН «Восстановление управления и ...
Все новости 37 номера...
Подписка на газету online Вы можете выбрать издания, на которые хотите подписаться. ВНИМАНИЕ!
Подписка оформляется только для жителей Мариуполя и Донецкой области.

Архив газеты

Июль 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031