Мешканцям Маріуполя, а тепер уже й далеко за його межами добре відомо, що кожного року на початку вересня в Маріуполі проводиться фестиваль української народної пісні. Цього року пісенний форум відбудеться з 13 по 15 вересня. Протягом трьох днів поціновувачі української народної пісні зможуть слухати й насолоджуватися чудовим виконанням 35 хорових і вокальних колективів з усіх регіонів України: Львівщини, Волині, Буковини, Вінниччини, Одещини, Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини, Черкащини, Київщини, Полтавщини й Запоріжжя.
Учасники фестивалю поділяються на різновікові категорії. Усіх їх, якої б національності вони не були, об’єднує любов до рідної землі, до української пісні, тому й назва фестивалю не випадкова – «Українська пісня єднає нас». Не залишаються осторонь творчі колективи Маріуполя, прилеглих районів і Донецької області.
За своїм статусом фестиваль-конкурс за кількістю учасників із різних областей повною мірою відповідає всеукраїнському рівню. В справжній святковий співучий вінок одягнеться в ці дні наш
Маріуполь!
Партнерами фестивалю стали Донецька ОДА, Маріупольська міська рада, газета «Приазовський робочий», Маріупольський державний торговельний порт, Маріупольський державний університет, Головне управління Національної поліції в Донецькій області, Донецький юридичний інститут МВС, Маріупольська єпархія УПЦ, Всеукраїнське ГО «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Асоціація працівників культури та мистецтва України.
Афіша фестивалю
13 вересня, п`ятниця. Відкриття фестивалю.
11:30 – покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку, молитва зі святими отцями УПЦ за кращу долю України.
Урочисте привітання та виконання пісенних візитівок учасниками фестивалю. Знайомство із пам’ятними місцями Маріуполя, вільне спілкування та виступи гостей на відкритих майданчиках у парках і скверах.
15:00 – круглий стіл, МДУ. Науковці й фахівці за відповідними спрямуваннями зможуть поділитися своїми думками й науковим досвідом відносно культурної ідентифікації в Приазов’ї.
14 вересня, субота.
11:00, ПК «Український дім» – початок конкурсної програми для хорових і вокальних колективів. Вхід в зал вільний (за умови збереження тиші). Спілкування з учасниками фестивалю.
15 вересня, неділя.
16:00, ПК «Український дім» – гала-концерт за участю відомих заслужених артистів України: Віктора Кавуна, Оксани Нестеренко, Тетяни Шершової. Фінальна частина фестивалю –нагородження переможців, закриття фестивалю.
04.09.2019 | Анатолій Бутенко
Другие новости ПР № 63 от 04.09.2019
Хотите приобрести сайлентблок для автомобиля?
Покупка бытовой химии в компании «Сияние чистоты»
Как взять кредит, получить отсрочку платежей по займу или сохранить свои сбережения?