Альфа-Банк Україна в Маріуполі: ще більше комфорту в новому відділенні - Новости - Приазовский Рабочий, Мариуполь

Альфа-Банк Україна в Маріуполі: ще більше комфорту в новому відділенні

 

Відкриття нового віділення Альфа-Банку на проспекті Металургів, 77


  

У кінці серпня Альфа-Банк Україна відкрив відділення «Маріупольське №2» для обслуговування клієнтів на новому місці – за адресою проспект Металургів, 77. Раніше відділення розташовувалося на вулиці Грецькій, 43.

Переїзд і створення клієнтам комфортніших умов обслуговування тривали кілька місяців. Нове відділення тепер розміщене в центрі міста біля зручної транспортної розв'язки.

Перевага відділення – в його універсальності: тут обслуговують фізосіб, надають повний спектр послуг юридичним особам (представникам малого, середнього та великого бізнесу), забезпечують персональне обслуговування vip-клієнтів.

Відділення на пр. Металургів, 77 зроблено за стандартами нової сервісної моделі. Простір в 172 кв. м розподілений на зони залежно від фінансових потреб клієнтів.

Це і зона самообслуговування (24/7), де можна провести операції з банкоматом і терміналом самообслуговування, продуктовий стенд банку. Також фаст-зона, де проводяться операції тривалістю до 10 хвилин: короткі консультації, перекази, платежі, поповнення ощадних вкладів тощо.

І звісно ж, комфорт-зона, в якій клієнти зможуть відкрити депозит, оформити картку, підключити РКО та інше. Отже, тут без поспіху й у комфорті можна зробити вибір, докладно вивчивши всі пропозиції банку.

«Ми будуємо роботу відділення таким чином, щоб клієнт в мінімальний термін0 вирішив усі свої питання та отримав найкращий сервіс, – розповідає директорка відділення «Маріупольське №2» Анжеліка Водолазська, – Альфа-Банк Україна активно розвиває свої діджитал-канали, але залишаються операції, які клієнти воліють проводити саме у відділенні. Ми створили простір, в якому однаково зручно зробити простий платіж або, наприклад, покласти виторг на свій рахунок, або ж укласти корпоративний договір. Ми працюємо з усіма клієнтами».

За словами Анжеліки, сьогодні клієнти проявляють зацікавленість в оновлених продуктах банку – пакетах послуг White, Black, Graphite, а також кредитці Red. «Ми бачимо, що кількість консультацій по цих продуктах зростає і це не дивно, адже нові картки – дебетові та кредитна – ідеально пасують для щоденного використання ще й дозволяють заощадити. Наприклад, завдяки тому, що за всіма картками діє кешбек до 20% на найрізноманітніші покупки».

Запрошуємо клієнтів Альфа-Банку і тих, хто хоче дізнатися більше про картки й інші продукти банку, у відділення за новою адресою пр. Металургів, 77. Також звертайтеся за телефонами (0629) 59 53 17, (067) 248 11 52.

02.09.2020 |


Другие новости ПР № 63 от 02.09.2020

  • Мариупольское производство по европейским стандартам 02.09.2020   Глава Государственной экологической инспекции Украины Андрей Малеваный побывал на аглофабрике меткомбината имени Ильича и оценил позитивные изменения Металлурги продолжают следовать Программе охраны и оздоровления окружающей среды, включающей к...
  • Индустриальный парк обрел первых резидентов 02.09.2020   Турецкие бизнесмены собираются производить в Мариуполе лифты, автозапчасти и текстиль   Мариупольский городской совет подписал договоры гарантий с представителями турецкого частного бизнеса в рамках создания индустриального парка «Азов­АкваИнвес...
  • Педагогам – дополнительные гарантии 02.09.2020   Вадим Новинский инициировал законопроект в поддержку украинских учителей Народный депутат Украины Вадим Новинский вместе с коллегами-депутатами внес на рассмотрение Верховной Рады проект закона о дополнительных гарантиях педагогам №3033а, предусм...
  • Одним законом бесплатно детей не накормишь 02.09.2020   Депутаты горсовета напоминают правительству Украины о необходимости выполнять обязательства   Хороший Закон «О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения бесплатным питанием детей внутренне перемещенных лиц» вступил в...
  • Новости коротко 02.09.2020   В Украине Дорожает газ для населения В канун отопительного сезона НАК «Нафтогаз України» повышает цены на голубое топливо для населения в рамках годового контракта с 4,73 грн за кубометр до 5,24 грн за кубометр. В рамках месячного контракта цена...
Все новости 63 номера...
Подписка на газету online Вы можете выбрать издания, на которые хотите подписаться. ВНИМАНИЕ!
Подписка оформляется только для жителей Мариуполя и Донецкой области.

Архив газеты

Ноябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Какие выбрать входные двери?

Изучаем современные одноконтурные котлы отопления

Почему стоит выбрать ботинки «Minimen» для маленькой девочки?

Купить стильную сантехнику

Тёплый пол, какой выбрать для частного дома?