Альфа-Банк Україна в Маріуполі: ще більше комфорту в новому відділенні - Новости - Приазовский Рабочий, Мариуполь

Альфа-Банк Україна в Маріуполі: ще більше комфорту в новому відділенні

 

Відкриття нового віділення Альфа-Банку на проспекті Металургів, 77


  

У кінці серпня Альфа-Банк Україна відкрив відділення «Маріупольське №2» для обслуговування клієнтів на новому місці – за адресою проспект Металургів, 77. Раніше відділення розташовувалося на вулиці Грецькій, 43.

Переїзд і створення клієнтам комфортніших умов обслуговування тривали кілька місяців. Нове відділення тепер розміщене в центрі міста біля зручної транспортної розв'язки.

Перевага відділення – в його універсальності: тут обслуговують фізосіб, надають повний спектр послуг юридичним особам (представникам малого, середнього та великого бізнесу), забезпечують персональне обслуговування vip-клієнтів.

Відділення на пр. Металургів, 77 зроблено за стандартами нової сервісної моделі. Простір в 172 кв. м розподілений на зони залежно від фінансових потреб клієнтів.

Це і зона самообслуговування (24/7), де можна провести операції з банкоматом і терміналом самообслуговування, продуктовий стенд банку. Також фаст-зона, де проводяться операції тривалістю до 10 хвилин: короткі консультації, перекази, платежі, поповнення ощадних вкладів тощо.

І звісно ж, комфорт-зона, в якій клієнти зможуть відкрити депозит, оформити картку, підключити РКО та інше. Отже, тут без поспіху й у комфорті можна зробити вибір, докладно вивчивши всі пропозиції банку.

«Ми будуємо роботу відділення таким чином, щоб клієнт в мінімальний термін0 вирішив усі свої питання та отримав найкращий сервіс, – розповідає директорка відділення «Маріупольське №2» Анжеліка Водолазська, – Альфа-Банк Україна активно розвиває свої діджитал-канали, але залишаються операції, які клієнти воліють проводити саме у відділенні. Ми створили простір, в якому однаково зручно зробити простий платіж або, наприклад, покласти виторг на свій рахунок, або ж укласти корпоративний договір. Ми працюємо з усіма клієнтами».

За словами Анжеліки, сьогодні клієнти проявляють зацікавленість в оновлених продуктах банку – пакетах послуг White, Black, Graphite, а також кредитці Red. «Ми бачимо, що кількість консультацій по цих продуктах зростає і це не дивно, адже нові картки – дебетові та кредитна – ідеально пасують для щоденного використання ще й дозволяють заощадити. Наприклад, завдяки тому, що за всіма картками діє кешбек до 20% на найрізноманітніші покупки».

Запрошуємо клієнтів Альфа-Банку і тих, хто хоче дізнатися більше про картки й інші продукти банку, у відділення за новою адресою пр. Металургів, 77. Також звертайтеся за телефонами (0629) 59 53 17, (067) 248 11 52.

02.09.2020 |


Другие новости ПР № 63 от 02.09.2020

  • Мариупольское производство по европейским стандартам 02.09.2020   Глава Государственной экологической инспекции Украины Андрей Малеваный побывал на аглофабрике меткомбината имени Ильича и оценил позитивные изменения Металлурги продолжают следовать Программе охраны и оздоровления окружающей среды, включающей к...
  • Индустриальный парк обрел первых резидентов 02.09.2020   Турецкие бизнесмены собираются производить в Мариуполе лифты, автозапчасти и текстиль   Мариупольский городской совет подписал договоры гарантий с представителями турецкого частного бизнеса в рамках создания индустриального парка «Азов­АкваИнвес...
  • Педагогам – дополнительные гарантии 02.09.2020   Вадим Новинский инициировал законопроект в поддержку украинских учителей Народный депутат Украины Вадим Новинский вместе с коллегами-депутатами внес на рассмотрение Верховной Рады проект закона о дополнительных гарантиях педагогам №3033а, предусм...
  • Одним законом бесплатно детей не накормишь 02.09.2020   Депутаты горсовета напоминают правительству Украины о необходимости выполнять обязательства   Хороший Закон «О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения бесплатным питанием детей внутренне перемещенных лиц» вступил в...
  • Новости коротко 02.09.2020   В Украине Дорожает газ для населения В канун отопительного сезона НАК «Нафтогаз України» повышает цены на голубое топливо для населения в рамках годового контракта с 4,73 грн за кубометр до 5,24 грн за кубометр. В рамках месячного контракта цена...
Все новости 63 номера...
Подписка на газету online Вы можете выбрать издания, на которые хотите подписаться. ВНИМАНИЕ!
Подписка оформляется только для жителей Мариуполя и Донецкой области.

Архив газеты

Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Як схуднути в животі?

Искусственные елки Черновцы

Модная одежда для повседневной носки Фольксваген

Яка може бути вентиляція в будинку?