Обираємо якісну питну воду

07.12.2017

Якщо вам потрібна якісна питна вода в Києві по оптимальній ціні, тоді варто звернутись в компанію «Райське джерело». Ця вода екологічно чиста, що кардинально відрізняє її від очищеної фільтрами та хімікатами. Вона являється екологічно чистою, видобувається із природного родовища Юрського водоносного горизонту. Можна зробити замовлення води з доставкою.

Якісна вода для всієї родини

У цій воді є усі потрібні мінерали, мікроелементи, тому пити її можна щодня без обмежень по віку. Доставка можлива навіть у вихідні дні, а замовлення приймаються кожного дня. Пропонується додатковий сервіс, тому клієнту тепер не потрібно іти до магазину за покупкою чаю чи кави. Співробітник компанії привезе їх разом із водою.

Важливо розуміти, що від якості води залежить здоров`я і самопочуття кожної людини. Саме вода бере участь в усіх процесах, які відбуваються у нашому організмі. Вона являється основою терморегуляції тіла, підтримує кислотно-лужний баланс, постачає клітини речовинами, допомагає виведенню шлаків.

Питна вода у Києві

На сьогоднішній день якісна питна вода у Києві являється дефіцитом. Це через те, що забруднено природні водойми та системи водогону, а це значно впливає на якість води. Альтернативою являється джерельна бутильована вода. Щоб не купити ретельно очищену водогінну воду, яка проходить очистку з вилученням усіх шкідливих і корисних речовин, варто відразу брати продукцію від компанії «Райське джерело».

Питна вода даної компанії не очищується, не мінералізується, як це часто роблять дорогі виробники питної води. Вода Райське джерело добувається із глибини 167 метрів на Таценківському родовищі. На протязі останніх трьох тисяч років це джерело природним шляхом очищується, мінералізується. За рахунок багатоярусної тектонічної споруди, яка складається із кристалічних водостійких порід, вдається зберігати його чистоту.

Вода Райське джерело рекомендується до споживання щодня Українським НДІ медичної реабілітації та курортології. Це говорить про високу якість питної води Райське джерело і про те, що у ній міститься збалансований мінеральний склад. Також варто відмітити, що ця вода відноситься до категорії преміум.