Орендуємо автомобіль на весілля

11.06.2018

Будь-яке весільне торжество, поряд з багатьма іншими турботами, завжди має супроводжуватися автомобільним кортежем. Звичайно ж, можна пошукати знайомих з хорошими особистими автомобілями і попросити їх відвезти нареченого і наречену в загс, а потім покатати по місту. Але, набагато привабливіше і презентабельніше буде виглядати торжество, якщо замовити прокат авто на весілля у Львові і вибрати кілька машин однієї моделі чорного або білого кольору. Mitsubishi і Honda, Mercedes-Benz і Toyota, Infiniti і Mazda або Audi і Hyundai - це, далеко не всі варіанти автомобілів, які пропонує в оренду сервісна транспортна компанія.

Одним, з найбільш популярних автомобілів для весільного кортежу, вважаються КІА Спортейдж, які представлені в двох традиційних класичних кольорах: білому і чорному. Автомобіль досить комфортний і презентабельний, з низькою, зручною для нареченої, посадкою і невеликим красивим капотом, який можна оригінально прикрасити квітковою композицією. Оренда подібної машини коштує двісті шістдесят п"ять гривень за одну годину. Варто відзначити, що час прокату весільного автомобіля не може бути менше п"яти годин. Автомобіль належить до середньої цінової лінійці даного сервісу.

Хто любить справжню розкіш і презентабельність, найімовірніше зупинять свій вибір на кортежі з Mercedes-Benz E-класу W212, з просторим і містким салоном, підвищеним рівнем безпеки і автоматичним клімат-контролем. Автомобіль належить до бізнес-класу і задовольнить найвищі вимоги молодят. Вартість однієї години оренди автомобіля з декорацією становить чотириста гривень, що, звичайно, не дешево, але його ціна повністю відповідає рівню комфортабельності і престижності. Ті, кому не так важлива марка автомобіля, можуть підібрати більш економні варіанти серед машин нижчого класу комфортності, але такими ж зручними, чистими і затишними.