Підвіси многороликовие: будь-який варіант в компанії "АЛИТ"

24.01.2019

Прокладка або реставрація електромереж, а також їх розширення і модернізація - процес, який потребує використання якісного матеріалу. Це справедливо не тільки по відношенню до проводів. Використовуватися буде і спеціальна арматура. Майстрам будуть потрібні підвіси многороликовие, які можна знайти і придбати за доступною ціною в компанії «АЛИТ». Підприємство давно і успішно працює на ринку України, поставляючи якісну продукцію за вигідними цінами.

Особливості підвісів багатороликових

Продукція застосовується для підвіски бронзових і сталебронзових, сталеалюмінієвих і сталевих дротів на проміжній опорі сталевих переходів. Застосовується для компенсації великої довжини між суміжними прольотами. Продукція виключає перегин дроту, деформацію електротрасси, а тому і забезпечує якісний сигнал.

Запропонована компанією продукція поряд з глухими і опорними зажимами відноситься до категорії підтримуючої арматури. На вибір клієнтам представлені різні модифікації пристроїв: ПГУ, ПГ, ПГН.

Конструктивні особливості

Конструкція запропонованих пристроїв включає такі компоненти:

  • затискний пристрій,
  • човник,
  • підвіска, за допомогою якої буде з`єднаний зажим з ізолюючої підвіскою.

Човник використовується для приєднання через підвіску з шарнірами до підтримуючої гірлянді. Для міцної і надійної фіксації проводів в човнику передбачено використання затискного пристрою. Воно дозволяє розвантажити лінію при перекоси і нерівномірних навантаженнях. Конструкція продукції забезпечує самостійний монтаж роликів уздовж дуги. Для надійності і захисту всієї системи можуть бути використані захисна муфта-протектор, яка буде зафіксована за допомогою методу опресування.

Особливості деяких типів багатороликових підвісів

Підтримуючий тип П6Р, П4Р

Застосовують для підвіски сталевих, бронзових, сталебронзових і сталеалюмінієвих канатів на проміжній опорі на великих переходах. Продукція відповідає чинним регламентним нормам.

Підтримують типу 2П6Р, 4П6Р, 3П6Р, 5П6Р

Забезпечують плавних вигин проводів, виключають їх деформування. Можуть застосовуватися з різними типами проводів, також відповідають технічним вимогам і нормам.

Будь-який варіант пристроїв представлений на сайтк alit.com.ua в компанії «АЛИТ», яка успішно співпрацює з підприємствами енергетики, пропонує якісну і довговічну продукцію за доступною ціною.