Правила поведінки з промисловими відходами

19.11.2019

КП «Регіональний центр природних ресурсів та екології» надає професійні послуги у галузі поведінки з промисловими відходами. Підприємство працює в Харкові та області, співпрацює з юридичними особами та приватними підприємцями.

Складання та реєстрація декларації про відходи

Законодавчо встановлені певні норми, їх слід дотримуватись при утилізації відходів. Перелік промислових відходів, які необхідно утилізувати, приведений у актуальному законодавстві.

Представнику підприємства для надання декларації потрібна заповнена форма декларації та доручення за підписом керівника підприємства. Декларація надається у двох автентичних примірниках, один з них після затвердження у Департаменті екології відправляється підприємству в якості підтвердження наданої звітності.

Щоб падрахувати об'єми утворених відходів, компанії необхідно зібрати дані за минулий рік. Ці дані знаходяться в актах передачі відходів на утилізацію, формі обліку № 1-ВТ, звіті статистичного спостереження № 1-відходи (річна). Розрахунок обсягів необхідно розділити за категоріями небезпеки.

Заповнення реєстрових карт утворення, обробки та утилізації

Реєстрова карта відходів включає дві форми:

  • реєстрова карта об'єкта формування відходів (ОУВ)
  • реєстрова карта об'єкта обробки та утилізації (ООУВ)

Картки заповнюються власниками ОУВ та ООУВ. Дані карт після затвердження і присвоєння реєстраційного номера вносяться до реєстру. На керівників покладена відповідальність за достовірність і повноту наданих даних згідно з актуальним законодавством.

Проведення паспортизації та інвентаризації промислових відходів

Інвентаризація відходів включає комплекс разових організаційно-технічних заходів по підрахунку, ідентифікації, опису та реєстрації відходів, обліку об'ємів, утилізації, а також огляд місць формування відходів і об'єктів поводження з ними.

Інвентаризація проводиться на загальних принципах відповідно до законодавства.

Як замовити консультацію і послуги на сайті

Звертаючись до спеціалістів підприємства, можна замовити утилізацію різноманітних промислових, небезпечних, хімічних, будівельних, органічних відходів. Для замовлення послуг потрібно зв'язатись з менеджерами по телефону або заповнити форму запиту на сайті компанії. Після цього менеджер уточнює деталі, надає інформацію про особливості співробітництва. Після узгодження спеціалісти виконують утилізацію відходів та надають всю необхідну документацію.