Придбання квартир та приватних будинків у розстрочку в Ірпені

14.11.2017

Дуже багато українців мріють жити в Ірпені. Чим же обумовлений такий високий попит на нерухомість у цьому місці? Відповідь дуже проста: купити квартиру в Ірпіні – це значить проживати в одному з найближчих передмість Києва. Тут побудована окрема магістраль, по якій можна дістатися до столиці за лічені хвилини (пряма відстань всього 7 кілометрів). На громадському транспорті до станції метро Академмістечко дорога займе 15-20 хвилин.

Особливості та достоїнства Ірпені

Ірпінь ще з радянських часів вважається курортним містом – тут розташовані численні санаторії та дитячі табори відпочинку, парки. Квартира в Ірпені – це житло в екологічно чистому місті біля дубово-грабових лісів, де панують затишок та чистота. Тут є відомий всім жителям заказник Криничка з цілющим джерелом води. Ця природна територія знаходиться під охороною міста.

Якщо ви плануєте купити квартиру в Ірпені, то напевне вас зацікавить інфраструктура міста. До зупинок маршрутних таксі тут всього 50 метрів, а інтервал руху – не більше 5-10 хвилин, при цьому дорога до метро у Києві по відмінній новій дорозі без заторів складає всього 20 хвилин. Поїздка на міському транспорті до центру самого Ірпеня теж зручна і не перевищує 10 хвилин.

У пішій доступності знаходяться продовольчі магазини, у місті є великий торговий центр. До найближчого дитячого садка, школи, ліцею, поліклініки, дитячої лікарні з будь якого району можна дійти не більш як за 15 хвилин. Тут же розташований відомий на всю Україну ВНЗ Податкова Академія. Немає ніяких обмежень щодо проживання в Ірпені із сімєю. Тут є все необхідне, але якщо ви хочете при цьому працювати в Києві, то і тут не виникає проблем, адже добиратися до міста роботи вам буде зручніше, аніж багатьом місцевим співробітникам.

Допомога у придбанні житла в Ірпені

Продаж квартир в Ірпені від нашої компанії «AiD Group» – це можливість інвестувати в плановане будівництво або в те, що вже йде. Ірпінь новобудови дуже популярні серед покупців. Але якщо вас цікавить вторинний ринок, ми можемо запропонувати готові житлові приміщення, що відповідають найвищим критеріям надійності та комфорту. Ми працюємо чесно, прозоро та без намагання ввести в оману наших клієнтів. Мі цінуємо нашу репутацію та з усією серйозністю підходимо до виконання своїх обов`язків, тому гарантуємо найкоротші терміни виконання зобов`язань усіх проектів.

Багато людей вже впевнилися в нашій компетентності та високому рівню якості запропонованих послуг. Запрошуємо вас переконатися в цьому особисто! Та наблизитися до мрії про власне житло так близько, як ніколи раніше.