Реклама в маршрутках та її ефективність

05.12.2019

В останнє десятиліття реклама в маршрутках https://stickerman.com.ua/розміщення-реклами-в-маршрутних-такс/ набуває все більшої популярності. Це пояснюється рядом причин. Численні дослідження показують, що біля 70 % населення користується громадським транспортом, а отже є потенційними клієнтами. Незалежно від території, реклама в маршрутках рівне чи реклама в маршрутках Івано-Франківськ буде однаково дієвою. В обмеженому просторі будь-яка людина переключає увагу на те, що її оточує. Проводячи деякий час в транспорті, 85 % людей звертають увагу на рекламні оголошення. При чому не тільки на яскраве зображення, що першим привертає увагу, а і на текст.

Цей вид реклами є найкращим способом звернути увагу якнайбільшої кількості людей. 47% пасажирів звертають увагу під час кожної поїздки. Наприклад, реклама в маршрутках хмельницький швидше зверне на себе увагу, ніж інформаційна листівка, розміщена в самому місті. Продуманий, яскравий дизайн сприяє зацікавленості потенційних клієнтів. Має значення не лише малюнок, а і читабельність, композиція тексту. Тому важливим є якісне виконання. Дизайн звертає увагу на зміст.

Основні переваги реклами в громадському транспорті:

  • Швидке привернення уваги до товару чи послуги.
  • Залучення різних категорій населення.
  • Зручність розміщення та доступний спосіб зацікавити нових клієнтів.
  • Широкий діапазон впливу. Реклама в маршрутках ужгород – рівне дозволить охопити значно більшу територію України, ніж просто реклама, розміщена в самих містах на стендах чи плакатах.
  • Несвідомий вплив на клієнта. Людський мозок так влаштований, що яскраві речі привертають увагу, особливо в обмеженому просторі. Це означає, що реклама в маршрутках луцьк з більшою ймовірністю зверне увагу на себе, ніж в іншому місці.
  • Ненав'язливість. Інформаційний плакат одночасно є частиною фону, тому не викликає негативних емоцій, сприймається нормально.
  • Невисока вартість в порівняні з високою ефективністю.

Задоволеність клієнта – запорука взаємного успіху

10-річний досвід на ринку реклами дозволяє «СтікерМен» максимально ефективно використовувати можливості даного виду реклами на території Західної України. Це простий і ненав'язливий спосіб донести інформацію до споживача по регіонах. Організувати в Львові збори, концерт чи будь-яку іншу подію – реклама в маршрутках Львів стане у нагоді.

Зручність цього методу реклами полягає ще й в тому, що транспортні маршрути розповсюджуються на досить велику територію. Наприклад, реклама в маршрутках Чернівці дозволить залучити клієнтів не тільки з самого міста, а і області. Враховуючи, що транспортом користуються біля 70 відсотків населення, кількість потенційних клієнтів значно збільшується.

Очевидним плюсом є невисока вартість даного виду реклами, що є привабливим для представників малого та середнього бізнесу. Реклама є відносно бюджетною.

Якщо вам потрібна реклама в маршрутках Житомир чи реклама в маршрутках Тернопіль – зверніться в «СтікерМен». Ми пропонуємо вигідні умові для клієнтів. Вас проконсультує високопрофесійний менеджер, а команда спеціалістів втілить вашу ідею в життя. Замовлення виконуються «під ключ», виходячи з побажань та умов клієнта, без посередників. Для нас важлива якість продукції та позитивні відгуки клієнтів.

Будемо раді співпраці.