Ремонтуємо гідравлічну систему

15.03.2019

Ремонт гідравліки в Україні - послуга, яка користується попитом серед промислових, будівельних, сільськогосподарських, комунальних та інших підприємств. Ремонт гідравліки - поняття загальне. Під ним зазвичай мають на увазі усунення несправностей і заміну деталей в таких робочих вузлах, як гідромотор, насос, гідроциліндр, гідророзподільник, акумулятор і ін. Крім основних робочих механізмів, гідравлічна система має допоміжні компоненти, які також підлягають відновленню або заміні. А зробити це допоможуть спеціалісти компанії Hydroklas. Потреба у ремонті обумовлена наступними факторами:

 • гідравлічне обладнання працює в умовах високих навантажень і схильне частих поломок;
 • оператори, керуючі технікою, не завжди уважні до стану машин і систематично порушують правила експлуатації;
 • гідравліка - це єдина система, де один несправний механізм призводить до серйозних порушень інших.

На сьогоднішній день дана галузь досить розвинена. Виробники, конкуруючи між собою, виготовляють гідну продукцію і реалізують її за вигідними цінами. Купити оригінальну запчастину або підібрати аналог дуже просто.

Що включає в себе ремонт гідравліки?

Найчастіше, при використанні гідравлічної техніки, виникає потреба в ремонті:

 • Гідравлічних насосів. Насос є одним з важливих вузлів, який забезпечує функціонування всієї системи. Несправності з"являються, як правило, через некоректну установку агрегату, нестачу або неправильний вибір робочої рідини, зношеність компонентів агрегату.
 • Гідроциліндрів. Механізм функціонує при підвищених навантаженнях і виходить з ладу в результаті перевищення норм і правил використання (або через надмірність зносу).
 • Гідромотору. Поломки з"являються найчастіше через тривалу відсутність ТО або механічні пошкодження частин вузла.

Уникнути несправностей і поломок не можна. Однак правильна експлуатація допоможе продовжити термін ефективної роботи.

Ремонт гідравлічної системи необхідний, якщо:

 • Тривалий період не було технічного обслуговування. У системі є деталі, що підлягають регулярної заміні. При недотриманні цього, вони руйнуються і призводять до більш серйозних несправностей (витокам, виходу з ладу і т.д.).
 • Відбулося зниження продуктивності, швидкості при роботі гідравлічної техніки. Даний факт вважається першою ознакою виникнення неполадок в системі.
 • Машина виробляє нехарактерний для її роботи звук, шум, вібрації.

При огляді вузлів, були виявлені витоки, невірно розташовані шланги, пошкодження, корозійні процеси.

Уникнути незапланованого ремонту гідравлічної системи (гідравліки) допоможуть наступні рекомендації:

 • Регулярний, плановий техогляд машин. Це треба виконувати обов"язково, оскільки на даному етапі поломку можна попередити і усунути.
 • Контроль чистоти і достатньої кількості робочої рідини. Від її якості залежить не тільки стан механізмів, а й продуктивність / потужність машини.
 • Дотримання норм і правил експлуатації техніки. Раптові поломки і передчасний знос виникають саме через порушення. Отже, необхідно строго дотримуватися норм навантаження на машину.
 • При виявленні несправностей в системі, треба негайно звернутися до фахівця і усунути їх. При цьому заборонено використовувати обладнання в несправному стані (це не тільки небезпечно, але і призведе до поломок декількох вузлів одночасно).