Транспорт ― ефективний засіб рекламувати ваш бізнес!

05.12.2019

Транзитна реклама в транспорті Львів ― доступний дієвий спосіб просування компанії, бренду, послуг або товарів. Щоб реклама «віддавала» по максимуму, необхідно розмістити її в місцях найбільшого скупчення людей.

Що має більшу прохідність, ніж міський транспорт? Жителі міст регулярно користуються громадським транспортом, а саме: маршрутками, автобусами, тролейбусами, трамваями.

Середньостатистичні дані повідомляють: щодня в міському транспорті проїжджає 10 000 чоловік, кожен з яких знаходяться там близько 17 хвилин. Якщо всі ці люди побачать вашу рекламу і візьмуть до уваги інформацію, це значно розширить коло потенційних клієнтів. Сьогодні транспорт є одним з найбільш об'ємних і «працюючих» рекламних майданчиків, тому реклама в транспорті заслуговує граничної уваги.

Види транспортної реклами у Львові

Одним зі способів розповсюдження реклами в транспорті є розташування листівок, постерів всередині маршрутного таксі. Інформацію, що продає, розміщують на деякий час, після чого змінюють або поновлюють. Реклама на друкованому носії містить текст, фото, зображення і контакти для зв'язку. Через доступні ціни, послуга має попит у представників малого та середнього бізнесу. Поліграфічна реклама в маршрутках практична і вигідна для замовника.

Пасажирам зручно читати все, що розташоване на рівні очей, запам'ятовувати і записувати корисні контакти. У маршрутках розміщують: оголошення про перевезення, рекламу магазинів, салонів краси, медичних установ та інших підприємств. Ви можете замовити постер з анонсом розважального шоу або навчального заходу, повідомити інформацію про організацію виставки або концерту.

Крім листівок і постерів, можна замовити стікери на основі, що клеїться. Яскрава внутрішня реклама в автобусах Львів встановлюється навпроти входу, на неї мимоволі звертають увагу пасажири. Найчастіше встановлюється подібна реклама в трамваях, тролейбусах і автобусах, трохи рідше в електричках і поїздах.

Стікери клеять на різні поверхні всередині транспорту, таких, як: вікна, укоси, панелі. Вони надійно фіксуються завдяки клейкій основі міцної, але тонкої плівки. Виразні зображення, фото і текст розміщуються на рівні очей пасажирів, які стоять. Під час їзди у людей є можливість вивчити інформацію і взяти до відома. Ефективна реклама в автобусах приносить багато відгуків.

Ми збільшимо ваш прибуток!

Знайомство з вашим бізнесом відбувається через залучення уваги пасажирів, тому чим більш продуманим буде дизайн листівки, тим дієвіший результат. Навіть незалежно від бажання пасажирів, їх погляд рано чи пізно впаде на постер. Намагайтесь донести своє повідомлення в привабливому вигляді, що запам'ятовується. Яскрава і виразна реклама в тролейбусах та автобусах завжди працює на вас.

Ще одним плюсом реклами в транспорті є обставина повтору інформації, при регулярному проїзді по одному і тому ж маршруту. Зміна картинки рекламних постерів не приносить роздратування цільовій аудиторії, навпаки її кожен раз сприймають в новому амплуа.

Невисока вартість реклами швидко окупається і з кожним новим клієнтом ще більш падає в ціні. Компанія ”СтікерМен” має власне виробництво, працює без посередників і виконує замовлення «під ключ». Реклама в транспорті ― одне з найбільш вигідних вкладень, для просування бізнесу. Замовляйте рекламу в транспорті і збільшуйте свої доходи! Щоб отримати детальну консультацію, телефонуйте за вказаними на сайті номерами.