Вирівнювання зубів і прикусу

13.11.2017

Вирівнювання прикусу

Розвиток стоматологічної науки вражає своїми темпами та масштабами. Сучасна ортодонтія дозволяє кожному пацієнту провести вирівнювання зубів і прикусу, при цьому, не витрачаючи великих коштів на лікування. Для того, щоб отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу, слід звертатись лише до спеціалістів-ортодонтів, котрі мають великий досвід роботи. Саме такі лікарі спроможні побачити вашу проблему у деталях та застосувати найсучасніші та найдієвіші методи для її подолання.

Способи вирівнювання зубів: який обрати?

На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних способів вирівнювання зубів і прикусу. Кожен метод має свої недоліки та переваги.

  • Брекети. Найстаріший метод, за допомогою якого можна виправити різноманітні вади зубів та прикусу. Ортодонтичні конструкції нового покоління значно відрізняються від своїх попередників, жахливих на вигляд скоб, які, до того ж, спричиняли великий дискомфорт. Сучасні брекети – це тоненькі, невеликі пластини, майже не помітні для оточуючих. Існують навіть брекети - невидимки (лінгвальні), які розміщуються на внутрішній стороні зубів. Така система вирівнювання зубів користується попитом у дорослих пацієнтів, статус і професія яких зобов`язує їх виглядати респектабельно. Вартість брекетних систем залежить від зовнішнього вигляду та типу конструкції. Встановлюють конструкцію на півроку, в деяких випадках, навіть на довший період часу.
  • Капа на зуби. Це симбіоз ортодонтичних розробок і комп`ютерних технологій. Набула великої популярності за рахунок свого естетичного вигляду (прозорі пластикові чохольчики на зуби) і зручності користування. Такі системи можна знімати під час прийому їжі. Встановлюють на період від 3 до 15 місяців.
  • Пластина для зубів. Дозволяє вирішити велику кількість проблем в дитячій ортодонтії. За допомогою пластин можна запобігти небажаному зсуву зубів, змінити форму щелепної кості, зафіксувати зуби в необхідному положенні і вплинути на швидкість росту щелеп. Це найпростіший та найлегший спосіб вирівнювання зубів, який застосовують на ранньому етапі корекції прикусу, у дітей віком до 12-13 років.

Професійні послуги вирівнювання зубів та прикусу

Стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко – це медичний заклад, в якому приємно знаходитись не тільки дорослим, а дітлахам. Затишна атмосфера і доброзичливе відношення до пацієнтів в поєднанні з кваліфікованими стоматологічними послугами творить диво – кожен маленький пацієнт, переступаючи поріг клініки, забуває свої стоматологічні страхи.

В нашій команді працюють віддані своїй справі висококваліфіковані ортодонти, які перебувають в постійному пошуку нових знань та обмінюються здобутим досвідом. Ми чуємо побажання наших клієнтів, в будь-якій ситуації йдемо їм назустріч, адже розуміємо, що найкраща плата за нашу працю – це ваші щирі та красиві посмішки.

В стінах нашого закладу ви зможете отримати професійну консультацію, щодо вирівнювання зубів та прикусу. Вже при первинному огляді ортодонт зрозуміє, яка конструкція для коригування прикусу підійде вам найкраще, навчить вас користуватися нею, та розповість про догляд за ротовою порожниною під час корекції. Процедура вирівнювання зубів, ціна якої вас приємно вразить, не займає багато часу. Все що вам необхідно – зв`язатися з нашими спеціалістами та записатися на консультацію.

Естетична стоматологія покликана зробити посмішку дорослих та дітей здоровішою та гарнішою. Стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко – це ваша можливість вирішити стоматологічні дефекти, позбутися естетичних вад та набути впевненості в своїх силах.