Вакцинуватися у Маріуполі можна у п’яти центрах. Щепитися можна AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer, Moderna.
Про це повідомляє pr.ua з посиланням на Telegram–канал міського контакт-центру.
У центрі масової вакцинації розташованому у будівлі залізничного вокзалу за адресою пл. Мічмана Павлова, 10, працюватиме дві бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №4. Вакцина для перших доз та ревакцинації - других доз: AstraZeneca (300 доз), CoronaVac (300 доз). Вакцина для ревакцинації - других доз: Pfizer (60 доз).
У центрі масової вакцинації, розташованому в ТРЦ "ПортCity" за адресою Запорізьке шосе, 2, працюватиме три бригади ЦПМСД №2. Вакцина для перших доз: AstraZeneca (300 доз), CoronaVac (300 доз), Moderna (600 доз). Вакцина для других доз: AstraZeneca (300 доз), CoronaVac (300 доз), Pfizer (600 доз).
У Мультицентрі, розташованому за адресою: вулиця Українського козацтва, 51, можна вакцинуватися CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer, Moderna.
У центрі вакцинації, розташованому в ТЦ "ЕПІЦЕНТР" за адресою проспект Миру, 130, можна вакцинуватися CoronaVac, AstraZeneca, Moderna.
Також на базі Обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за адресою Центральний район, вул. Георгіївська, 72 відкрито обласний пункт щеплення. Пункт працює з 08:00 до 14:00 з понеділка по п‘ятницю. Тут вакцинуватися можна CoronaVac. Наразі у наявності 393 дози вакцини.