У десятку кращих шкіл Донецької і Луганської областей увійшли дві школи Маріуполя - №56 і №66. Навчальні заклади брали участь в проектах "Освітній марафон". Під час навчання команди педагогів створили власні стратегії розвитку освітнього закладу, які вже втілюють в життя.
Про це повідомляє сайт Маріупольської міськради, передає PR.UA.
Команда школи №56 привезла з "Освітнього марафону" ідеї поєднання бізнесу, філософії та освіти. Ментальне розвиток особистості і становлення людини - стали для них головним напрямком змін. З початку навчального року вчителі освоюють методику ненасильницького навчання, впроваджують міжнародну програму «Соціально-емоційного і морального виховання». На уроках для 1-9 класів педагоги займаються з дітьми вправами по відновленню емоційних ресурсів.
"Як молодий директор, працюючи в цій школі півтора року, я зіткнулася з тим, що немає такої стратегії, яка б надихала колектив і рухала нас в напрямку Нової Української школи. Ми знали, що ніяка реформа зверху не прийде, тільки ми самі зможемо -то зрушити. Тому почали працювати над розвитком нашої школи ", - говорить директор маріупольської школи №56 Світлана Філь.
Спеціалізована школа №66 працює над розвитком українця майбутнього.
Колектив школи напрацював методики дистанційного та змішаного навчання в умовах адаптивного карантину, проводить воркшопи для шкіл-партнерів освітнього центру, де педагоги діляться набутим досвідом з колегами.
На заняттях активно використовують інновації: на уроках історії учні працюють з mozaBOOK, що дозволяє їм безпосередньо поринути в минуле, а на уроках хімії з міні-лабораторією "Еinstein".
Зараз в школі готуються до виборів президента за всіма правилами: з поданням програм кандидатів, дебатами, голосуванням та інавгурацією. Завдяки пропозицією учнів у шкільній стратегії з'явилася ідея створення власного телебачення.
"Освітній марафон" - проект, спрямований розвинути освітнє середовище Нової української школи. Використовуючи кращі практики вітчизняних і зарубіжних фахівців-реформаторів, команда "Освітнього марафону" допомагає керівникам шкіл та вчителям підвищити конкурентоспроможність навчального закладу, мотивувати вчителів до взаємодії з учнями, а також посилити партнерство з батьками та громадськістю. У проекті беруть участь 60 шкіл Донбасу.
"Освітній марафон" реалізується БО "Благодійний фонд Фонд соціальних інновацій "З країни в Україну" в рамках проекту Демократичне врядування в Східній Україні (DG East) USAID Ukraine - USAID України Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)