Зараз учасники знайомляться з виробництвом і розбираються в специфіці обраних тем. Дві команди вже зустрілися зі своїм ментором на меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест і вивчили специфіку роботи товстолистового цеху.
В рамках кейс-чемпіонату M.Student Champ студенти працюють над своїми темами за напрямками: автоматизація, охорона праці та екологія, промислове будівництво, технологія і якість, транспорт і логістика, фінанси та економіка. Кожен з напрямків на підприємствах Групи Метінвест курують ментори - виробничі експерти. Вони допомагають учасникам глибше вникнути в виробництво, зрозуміти специфіку теми та знайти шляхи рішень.
Наприклад, на меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест над темами працюють вісім команд і сім учасників самостійно. Дві команди, які працюють над впровадженням систем безконтактного позиціонування металу в нагрівальних печах прокатних цехів, вже зустрілися зі своїм ментором і побували на екскурсії в товстолистовому цеху.
Під час відвідування підрозділу студентам розповіли, що зараз положення металу відстежують контактним способом за допомогою ланцюгових датчиків - це технологія, яка потребує модернізації. У поточних умовах нагрівання металу ланцюги швидко зношуються і часто деформуються, що призводить до збоїв в простежуванні, зриву технологічного процесу.
«Завдання для команд - підібрати оптимальне рішення і запропонувати до впровадження на існуючому обладнанні системи безконтактного позиціонування гарячого металу. Щоб студентам було простіше опрацьовувати тему, їх познайомили з принципом роботи роликових печей і існуючої автоматизованої системи управління технологічними процесами. Учасники кейс-чемпіонату наживо подивилися обладнання і потенційні місця для майбутньої установки елементів системи контролю, варіанти підключення датчиків в систему управління», - зазначив ментор від підприємства, заступник начальника управління автоматизації - начальник відділу меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Микола Кицман.
«Кейс-чемпіонат M.Student Champ від Групи Метінвест - це справжній виклик для кращих студентів. Це шанс проявити свої знання на практиці та показати рівень підготовки. А також можливість отримати перше місце роботи на підприємстві, для молоді - це перший крок до особистої економічної самостійності та відмінний старт для кар'єри», - підкреслила наставник одного з учасників кейс-чемпіонату, викладач Маріупольського професійного коледжу Ганна Тесленко.
Все найцікавіше про хід чемпіонату, кейси, учасників і команди, а також корисні поради для початкуючих фахівців можна буде дізнатися на сторінках Metinvest Z в Фейсбук та Інстаграм, а також в Telegram-каналі проєкту.
Нагадаємо, під час кейс-чемпіонату M.Student Champ студенти будуть вирішувати реальні виробничі завдання, а також створювати нові ідеї та пропозиції для вдосконалення технологічних процесів на підприємствах Групи Метінвест. Учасники змагань зможуть набути практичних навичок для своєї майбутньої професії, побувати на виробництві та попрацювати з досвідченими фахівцями. Кращі студенти отримають запрошення пройти практику, дуальне навчання або перше місце роботи на підприємствах компанії. Призовий фонд від Групи Метінвест понад 100 тисяч гривень.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)