Тут отримують кисень, необхідний для виробництва чавуну і сталі, а в умовах пандемії - життєво необхідною сировиною для медичної сфери. Завдяки потужній установці повітря кисень очищають, стискають і наповнюють у балони. Технологічний процес безперервно контролює персонал цеху.
Виготовлений у цеху кисень йде на потреби меткомбінату та вмедустанови. Основне його призначення в металургії – інтенсифікація процесу виплавки чавуну в доменному цеху та кисневе продування при виробництві сталі в конвертерному цеху. При додаванні кисню ці процеси йдуть значно швидше та якісніше. Сталь не насичується азотом, шкідливі домішки вигоряють ефективніше, а механічні якості металу покращуються.
Продукція кисневого цеху ММК імені Ілліча виготовляється на устаткуванні французької фірми AIR LIQIDE. Повітряно-розділова установка ПРУ-60 відповідає державним стандартам і відрізняється високим ступенем очищення кисню.
«Іллічівський кисень, що надходить до лікарень, за своїм складом і чистотою відповідає всім нормам для застосування в медичних цілях, на що є підтверджуючі сертифікати - зазначає начальник кисневого цеху ММК імені Ілліча Групи Метінвест В'ячеслав Гревцев. – При цьому об'ємна частка кисню в ньому становить 99,7%, що відповідає Держстандарту, згідно з яким може використовуватися кисень з об'ємною часткою O2 не менше ніж 99,2%».
ММК імені Ілліча Групи Метінвест кілька десятків років, крім основного застосування, забезпечує киснем й маріупольські лікарні. Рідкий кисень доставляється в медичні установи, в яких змонтовано спеціальні системи випаровування його у газоподібний із застосуванням додаткового обладнання. Після чого життєво важливий газ розподіляється за точками підключення для якісного лікування пацієнтів із COVID-19.
Як наголошує в.о. директора з персоналу та соціальних питань ММК імені Ілліча Групи Метінвест Олена Кондалова:
«Підприємства компанії ще до пандемії коронавірусу брали участь у проектах, спрямованих на підтримку системи охорони здоров'я та покращення якості надання медичних послуг у Маріуполі. З початком пандемії коронавірусу Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського суттєво збільшила масштаби своєї допомоги і на сьогоднішній день ММК імені Ілліча постачає кисень не лише до лікарень Маріуполя, а й до медзакладів інших регіонів України».
Нагадаємо, у 2020 році Рінат Ахметов спільно з бізнесами SCM, футбольним клубом «Шахтар» та Фондом Ріната Ахметова першими прийшли на допомогу країні у боротьбі з коронавірусом. З особистої ініціативи Ріната Ахметова з цією метою було виділено близько 500 млн грн у рамках проекту Фонду «Боротьба з COVID-19 в Україні». Проект допоміг вижити 1,4 млн людей. Це найбільший внесок одного благодійника до державної медицини України за весь час незалежності. Понад 500 медустанов по всій країні отримали понад 1000 одиниць обладнання, зокрема 216 апаратів ШВЛ. А також сотні тисяч експрес-тестів, ЗІЗ та витратних матеріалів.
З початку епідемії Фонд Вадима Новинського направив на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції в Україні понад 100 млн грн. Кошти прямували на закупівлю апаратів ШВЛ, ПЛР-тестів та спеціалізованих лабораторій, засоби індивідуального захисту для медиків. Все це централізовано розподілялося у клініках Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Крім того, 3,8 млн грн було виділено на матеріальну підтримку 31 сім'ї медиків, які померли внаслідок COVID-19.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)