Так, Мінекономіки виділило 22,7 мільярда грн за державною програмою кредитування малого та середнього бізнесу «5-7-9». Максимально допустима допомога держави для підприємців збільшилася з 200 до 400 тисяч євро. Також було реалізовано три нові програми підтримки бізнесу під час посиленого карантину (допомога ФОПам і працівникам по 8 тис грн, допомога роботодавцям, компенсація ЄСВ).
Також в міністерстві відзначають: завдяки спрощеним і прискореним процедурам отримання фінансової допомоги роботодавці зберегли півмільйона робочих місць, а працевлаштувати вдалося близько 600 тисяч чоловік.
Оновилася програма держпідтримки агропромислового комплексу – тепер на законодавчому рівні зафіксовано ключові напрями підтримки АПК, серед яких акцент на підтримці фермерів і сімейних фермерських господарств. Крім того, аграріям за рік нарахували близько 4 млрд грн допомоги.
Одним з досягнень Мінекономіки відзначає також поліпшення інвестіклімату в країні. В кінця 2020 був прийнятий закон, який буде стимулювати реалізацію великих інвестиційних проєктів, зокрема, інвестори отримають державну підтримку проектів з обсягом інвестицій понад 20 млн євро. Ще одним важливим інструментом залучення інвесторів – індустріальні парки. Зараз до Реєстру індустріальних парків включені 46 об'єктів, однак деякі з них існують тільки на папері. Міністерство розробило законопроєкт, який дозволить створити потужну сучасну мережу промислових парків в кожному регіоні України.
25 березня 2022
24 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден