Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

06гру'25

субота

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Україна
  4. Коронавірус наступає: в Україні понад 16 тисяч випадків захворювань, в Донецькій області - 778, в Маріупольській громаді - 220
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

Коронавірус наступає: в Україні понад 16 тисяч випадків захворювань, в Донецькій області - 778, в Маріупольській громаді - 220

Олександр Панков
25бер'21 14:25

За весь час в країні від COVID-19 померло 31 335 осіб, а на Донеччині за кілька днів - 9 осіб.

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції - тривожна. Ще вчора PR.UA розповідав про більш ніж 14 тисяч хворих в Україні за добу. А вже сьогодні міністерство охорони здоров'я повідомляє про зростання - про 16 669 виявлених випадків COVID-19 на 25 березня.

Серед захворілих 786 дітей і 446 медпрацівників.

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві – 1 267. У областях: Одеській – 1 235, Житомирській – 1 136, Львівській – 1 032 і Хмельницькій - 989. У Донецькій області виявлено 778 випадків захворювання на коронавірус.

За добу в країні було госпіталізовано 4 838 осіб, видужали 6 748 осіб, зафіксовано 362 летальних випадки.

А за весь час пандемії в Україні захворіло 1 596 575 осіб, видужало 1 283 020, померло 31 135 осіб.

У Донецькій області протягом останніх декількох днів коронавірусна хвороба забрала ще 9 життів, передає PR.UA, посилаючись на повідомлення губернатора Донецької області Павла Кириленка.

У Бахмутській, Торецькій і Часовоярській терріторіальних громадах померли по дві людини, троє померли в Краматорській громаді.

За середу, 24 березня, лабораторії повідомили про ще 778 хворих, серед яких 51 дитина. Так, на території Маріупольської громади - 220 хворих, 124 - у Краматорській ТГ, 105 - у Слов'янській, 64 - у Торецькій громаді, 63 - у Часовоярській, 27 - в Олександрівській, 25 - у Костянтинівській, 17 - у Бахмутській, 14 - у Великоновосілківській , по 13 - у Дружківській і Селидівській, по 10 - у Мирноградській, Мар'їнській і Лиманській громадах, 9 - у Нікольській, по 7 - у Мангушській і Вугледарській, 6 - у Світлодарській, 4 - у Покровській, по 3 - у Соледарській, Волноваській, Черкаській, Білозерській і Добропільській, по 2 - у Кальчицькій, Курахівській, Миколаївській, Святогірській і Новогродівській, по 1 - у Сартанській, Сіверській, Іллінівській, Комарській і Андріївській громадах.

Вакцинація залишається найважливішим засобом запобігання нових захворювань COVID-19. За інформацією міністерства охорони здоров'я України, на сьогодні в країні 155 587 осіб отримали щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (CoviShield). За останню добу вакциновано понад 18,5 тисяч людей.

У Донецькій області, за даними губернатора Павла Кириленка, отримали першу дозу вакцини «Ковішілд» 9 214 людей.

Згідно з останніми дослідженнями, «Ковішілд» зменшує ймовірність захворіти на 79%, а випадків важкого перебігу хвороби і смертей після щеплення взагалі не зафіксовано.

Для того, щоб стати в чергу на щеплення, необхідно або записатися в додатку «Дія», або звернутися безпосередньо до установи, де відбувається вакцинація. Коли після розкриття ампули залишаться невикористані дози, працівники поліклініки викличуть на вакцинацію тих, хто став у чергу.

«Поки в Донецькій області першу дозу вакцини отримали понад 9 тисяч людей, але незабаром область отримає ще одну партію вакцин. Масове щеплення - це єдина надія зробити світ знову таким, яким він був до пандемії», - йдеться в повідомленні Павла Кириленка.
Коронавірус наступає: в Україні понад 16 тисяч випадків захворювань, в Донецькій області - 778, в Маріупольській громаді - 220

Світлина з відкритих джерел

Читайте також:

  • Маріупольські діти в різних районах обпеклися окропом
  • У Маріуполі чоловіка побили невідомі
  • У Маріуполі закриваються школа і класи через ГРВІ та коронавірус - канікули продовжаться
  • Для шерифів в Маріуполі будуються блок-модулі у віддалених районах міста
Останні новини
    25березня2022
  • 18:00
    Уряд розробляє нові логістичні рішення для металургійних підприємств
  • 16:48
    У Запоріжжі вводять тривалу комендантську годину, змінено маршрути поїздів
  • 15:30
    Окупанти збільшують кількість військових кораблів в Азовському морі
  • 12:36
    Українцям через війну надали право на дострокову пенсію
  • 12:01
    Українські воїни продовжують боротьбу з російськими окупантами
  • 11:01
    Російські пропагандисти розганяють фейк про взяття Маріуполя
  • 10:40
    Російська армія використовує в Україні фосфорні бомби: що потрібно знати?
  • 09:49
    Генерал поліції В'ячеслав Аброськін запропонував здатися в полон в обмін на життя маріупольських дітей
  • 24березня2022
  • 19:15
    В Україні скасовано ЗНО, ДПА та вступні іспити
  • 17:10
    Нові можливості для водіїв: в Україні створили логістичну мережу доставки гуманітарної допомоги
  • 13:13
    Українцям, яких насильно вивезли у Росію, пропонують роботу у депресивних регіонах
  • 11:00
    Українські військові знищили в Бердянську ворожий десантний корабель
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™