Завершився п'ятий фінальний модуль «Лідерської програми для вчителів STEAM-CAMP»: викладачі точних наук опановували сучасні навчальні методи системного, креативного, критичного та інноваційного мислення.
В кінці червня відбудеться фінальний захід програми, в ході якого педагоги презентують власні напрацювання.
Разом з п'ятим модулем завершилася навчальна частина «Лідерської програми для вчителів STEAM-CAMP». Педагоги з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу на попередніх етапах оволоділи сучасними засобами і інтерактивними технологіями для викладання технічних наук - математики, фізики, хімії та інформатики. На завершення вивчили нові види мислення в освіті - креатив і творчість, інноваційні підходи, що дозволяють дивитися на складну ситуацію не як на проблему, а форматувати її в нові можливості.
До фіналу STEAM-CAMP вчителя підготують уроки зі свого предмета, в яких використають всі отримані під час навчання знання. Педагоги відзначають, що завдяки участі в програмі, отримали цінну інформацію і вже почали застосовувати на практиці створюючи інноваційний навчальний контент.
«Я працюю над математичної темою для п'ятих класів із застосуванням STEAM засобів. Уже створила відео урок. В кінці вводиться інтерактивна гра - діти будуть натискати на кнопку і отримувати рандомне питання по темі. Можливо сконструюю «колесо фортуни» з питаннями, ще думаю над цим», - поділилася вчитель математики школи №53 Ірина Полюшкіна.
Всі створені вчителями уроки будуть розміщені на спеціальній інтернет-платформі, де педагоги зможуть обмінюватися своїми напрацюваннями та застосовувати їх на практиці.
«STEAM-CAMP підходить до завершення. Півроку інтенсиву для вчителів точних наук пролетіли на одному диханні. Педагоги вчилися новому, переборювати себе і розкривалися. І це все заради того, щоб показати підростаючому поколінню який захоплюючий і цікавий світ техніки і науки, розкрити потенціал школярів і підвищити рівень їх знань в області хімії, фізики, математики та інформатики», - зазначила генеральний директор громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя» Лілія Малицька.
Нагадаємо, програма для вчителів точних наук STEAM-CAMP реалізується в трьох містах України громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Запорізька платформа спільних дій» і «Криворізький фонд майбутнього» за підтримки Групи Метінвест і сприяння Маріупольської міської ради та Маріупольського державного університету.