Щовечора тут відбувається лазерне шоу: 25 птахів проєктують на землю різні фігури. А, крім того, жителі можуть самі створити і запустити нові малюнки. Над інноваційним проєктом протягом року працювала світлотехнічна компанія Expolight.
Як стало відомо журналісту PR.UA, досвід Маріуполя хочуть перейняти за кордоном - над схожими проектами працюватимуть в США і Монголії. Про це повідомив керівник «Expolight» Микола Каблука. За його словами, маріупольська площа вразила партнерів з далеких країн.
Він розповідає: «З двох діаметрально протилежних точок земної кулі США і Монголії до нас звернулися з однаковими пропозиціями - створити проєкт, подібний маріупольській площі, вкласти в нього такий самий багатий зміст і яскраві технологічні інновації».
Також він додав, що проєкт площі Свободи приніс компанії почесну нагороду у всесвітньому конкурсі світлового дизайну в Лос-Анджелесі.
Нагадаємо, площу Свободи в Маріуполі було відкрито до Дня міста в 2020 році. Група Метінвест інвестувала в проект реконструкції 20 млн грн.
«Вважаю, що подібні досягнення лише підтверджують, що Україна розвивається і рухається в правильному напрямку», - каже Микола Каблука.
Світлина Аліни Комаровой
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)