Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

06гру'25

субота

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Маріуполь
  4. Маріупольський райцентр надання соціальних послуг обслуговуватиме всі громади
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

Маріупольський райцентр надання соціальних послуг обслуговуватиме всі громади

Людмила Кудріна
12бер'21 16:14

Маріупольський районний центр зробить досяжними і якісними соціальні послуги для жителів кожної територіальної громади, що входить до складу району передає PR.UA.

Депутати Маріупольської райради на черговий сесії 12 березня затвердили структуру і штатну чисельність комунальної установи «Маріупольський районний центр надання соціальних послуг».

Як прокоментував спеціально для PR.UA голова Маріупольського районної ради Степан Махсма, центр буде здійснювати соціальне обслуговування громад, що входять до складу району.

«Деяким громадам дорого і важко нести витрати на утримання свого власного соціального центру. Тому депутатський корпус прийняв рішення створити один загальний районний центр для того, щоб надавати послуги всім невеликим громадам. Добре місту Маріуполю - є департамент соціального захисту і можливості для його утримання. Але в інших громадах таких можливостей немає. Утримання центру для них обійдеться набагато дорожче, ніж платити за надання послуг районним центром. Попередньо ми порахували: для створення свого центру громаді доведеться виділити близько 5 мільйонів гривень зі свого бюджету. А платити за надання соціальних послуг районним центром - близько 2 мільйонів гривень. Такий підхід більш доцільний», - зазначив Степан Махсма.

У структурі центру, зокрема, передбачаються відділення соціальних послуг за місцем проживання (в тому числі натуральної та грошової допомоги) у складі 10 соціальних працівників і 1 психолога. У такому ж складі створюється відділення соціальної роботи (в тому числі кризового і екстреного втручання). Крім цього, буде діяти мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознаками статі. Очолить роботу центру директор; серед адміністративного персоналу - керівник Сартанського відділення, юрист, практичний психолог. Всього - 34 штатні одиниці.

Маріупольський райцентр надання соціальних послуг обслуговуватиме всі громади

Читайте також:

  • Маріупольська районна рада стане членом всеукраїнської асоціації
  • У Маріуполі чекають, коли Потап і Настя покажуть своїх малюків
  • В Австралії виростили пшеницю на батарейках
  • У Маріуполі вантажівка перекинулася на трамвайні колії
Останні новини
    14липня2022
  • 09:56
    Заява Ріната Ахметова щодо активів Медіа Група Україна
  • 25березня2022
  • 19:26
    Голоси Маріуполя: створено канал важливих оголошень
  • 18:32
    SAVE MARIUPOL: у Нью-Йорку пройшов флешмоб на підтримку Маріуполя (ВІДЕО)
  • 17:34
    У Маріуполі полк "Азов" знищує ворожу техніку та окупантів
  • 17:00
    Метінвест шукає водіїв з транспортом та без
  • 16:25
    На Лівобережжі Маріуполя обстріляно Михайлівський собор (ФОТОФАКТ)
  • 15:50
    У боях за Маріуполь загинув боєць збірної України з ММА
  • 14:57
    Представники Групи Метінвест допомогли розмістити у Запоріжжі понад 3000 маріупольців
  • 14:14
    Сім'я з Маріуполя потрапила у смертельну ДТП
  • 13:20
    З Маріуполя під обстрілами вивезли коней (ФОТО)
  • 11:37
    Внаслідок бомбардування драматичного театру в Маріуполі загинуло близько 300 людей
  • 11:28
    Російські окупанти блокують гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™