Про це розповіли в Мінцифрі, повідомляє PR.UA.
«На сьогодні 53% українців перебувають нижче позначки «базовий рівень» у навичках з цифрової грамотності. 15,1% українців не володіють ними, а низький рівень навичок мають 37,9% громадян», – кажуть в міністерстві.
Під базовими цифровими навичками мається на увазі вміння користуватися комп'ютером, смартфоном і планшетом, мессенджерами, електронною поштою і т.д.
Мінцифра впроваджує комплексну національну політику розвитку цифрової компетентності населення. У 2019 цифрова грамотність громадян вперше офіційно стала пріоритетом держави з проєктом Дія.Ціфрова освіта, який Мінцифра запустило в лютому 2020 року. За рік на ній було представлено понад 50 освітніх серіалів. Також був запущений перший національний тест на цифрову грамотність Цифрограм.
За рік платформу Дія.Цифрова освіта відвідали майже 2 млн українців, з них – майже 500 тисяч зареєструвались на навчання. Також Мінцифра будує мережу із 2000 офлайн-хабів цифрової освіти по всій Україні. Ще 4000 хабів у процесі долучення до мережі.
Одна з основних цілей Міністерства цифрової трансформації України – навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.
«Будуючи цифрову державу і впроваджуючи нові онлайн-послуги, ми працюємо над доступністю і зрозумілістю цих послуг кожному українцю. Цифрові навички збільшують можливості в розвитку та кар'єрі. Вони дозволяють працювати з будь-якого куточка світу, комфортно отримувати державні сервіси за пару кліків, безпечно користуватись соцмережами, навчатись та масштабувати свій бізнес», – заявив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму.
Фото з відкритих джерел
25 березня 2022
24 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)