Рятувальники Донбасу здійснюють підвіз води для мешканців Волновахи, Вугледару та населених пунктів у Волноваському та Покровському районах.
Внаслідок бойових дій залишається знеструмленою насосна станція 1-го підйому Південно-Донбаського водопроводу, повідомляє Головне управління держслужби з НС у Донецькій області.
Без водопостачання в населених пунктах області залишається понад 84 тисячі людей. А саме без питного водопостачання опинилося населення Волновахи, Вугледару та дев'яти населених пунктів Волноваського району. Без технічного водопостачання залишаються жителі міст Мар'їнка, Курахове та Красногорівка Покровського району.
Від Головного управління для підвезення питної води залучено три одиниці техніки, ще 50 одиниць резервної техніки перебувають у готовності.
Світлини Головного управління держслужби з НС у Донецькій області
Раніше pr.ua розповідав про те, що Маріуполь переведено на водопостачання із Кримського водосховища.
24 березня 2022
21 березня 2022
03 березня 2022
28 лютого 2022
27 лютого 2022
25 лютого 2022
23 лютого 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)