На жаль, на деяких вулицях Маріуполя зустрічаються відкриті колодязі. Особливу небезпеку вони становлять для перехожих в темний час доби. І зовсім погано, коли такі пастки знаходяться у дитячих установ.
Так, в Телеграм-каналі контакт-центру 15-55 маріуполець розмістив фото колодязя без кришки у ДЮСШ № 2. А на вулиці Ломізова, 91 бетонна кришка подібного колодязя зрушена далеко в сторону, про що журналіст PR.UA повідомляв в диспетчерську «Міськводоканалу». Диспетчер обіцяв, що все приведуть в норму. Але поки не привели.
Керівник диспетчерської служби «Міськводоканалу» Юлія Терентьєва обіцяла PR.UA розібратися сьогодні з ситуацією на Ломізова. А у ДЮСШ № 2 перевірити - чи належить колодязь їх комунальному підприємству.
За її словами, сьогодні значно рідше крадуть ці кришки для здачі на брухт. Тому що ті, що знаходяться на пішохідних дорогах, в зелених зонах, виготовляються не тільки з металу, а й з твердого пластика або бетону - якщо він не заважає пішоходам. На автомобільних дорогах кришки на колодязі, як і раніше, ставлять металеві. Причина в тому, що пластикові можуть витримати одноразове велике навантаження, коли машина наїде на нього раз або два, але не постійне. А бетонні занадто громіздкі й будуть заважати руху.
Крім того, тепер по кришці можна дізнатися, кому вона належить (якщо її не вкрали) - на ній видавлено назву комунального підприємства. Це, своєю чергою, повинно допомагати поліції під час перевірок пунктів приймання брухту знаходити вкрадене.
На жаль, в місті поки що можна зустріти відкриті колодязі. Так, PR.UA розповідав про те, що у відкритий колодязь з комунікаціями в Кальміуському районі впав 7-річний хлопчик і зламав ногу.
Світлини Телеграм-канал контакт-центр 15-55