Редакція pr.ua досліджує тренди на новорічний декор і аналізує, у скільки маріупольцям обійдеться прикраса будинку у 2022 році.
З кожним роком вибір новорічного декору стає проблемою для українських господинь. Питання, якими повинні бути кульки на пухнастій красуні, іноді стає в один ряд з проблемою вибору святкового меню на стіл. А це вже дилема мало не світового масштабу. Як не загубитися у великому виборі куль, гірлянд, янголят та іншого? Редакція pr.ua ділиться з маріупольцями модними віяннями новорічного декору 2022 року.
Водний Тигр віддає перевагу класиці
2022 рік - рік Водяного Тигра. Оскільки цей знак не любить кричущих квітів і зайвої помпезності, при виборі новорічного декору зверніть увагу на спокійні приглушені відтінки та мінімалізм. Особливо приємно буде покровителю цього року, якщо ви прикрасите будинок синім, блакитним, сріблястим або золотистим декором. Купуючи гірлянду, не пройдіть повз коробочки з однотонними ліхтариками або купіть гірлянду-штору. Вона виглядає як на вікні, так і на стіні, створюючи ефект хвиль.
Handmade заправляє балом
Останнім часом дизайнери та продавці новорічного декору рекомендують прикрашати будинок виробами ручної роботи. По-перше, це відносно недороге задоволення, а по-друге, те, що зроблено своїми руками, автоматично стає більш цінним, ніж готова іграшка. До того ж при виготовленні такого декору можна дати волю фантазії: вінки з ялинових гілок, пластикові кульки з цукерками всередині, засушені ягоди та фрукти – це лише кілька варіантів, чим можна порадувати ялинку. Вибір матеріалів повністю залежить від ваших уподобань. Єдина рекомендація - робіть такі прикраси в колі сім'ї або з дітьми. Тоді вони точно запам'ятають цей Новий рік надовго.
Мат і глянець…
При виборі ялинкових іграшок у господинь часто виникає питання - купити матові або глянцеві кулі? Дизайнери вважають - найкращим рішенням 2022 року буде покупка глянцевих прикрас без малюнків. Колірна гамма і розмір куль залежить тільки від вас. Головне не вішати на ялинку все і відразу - купіть базовий набір кульок, а вже потім докупіть до них додаткові елементи. Так ялинка не буде перевантажена. Навпаки, вона буде здаватися повітряної та акуратною.
Також хорошим рішенням новорічного декору стануть напівматові кулі або глянець, всипаний блискітками.
А яка ціна питання?
Перейдемо в найцікавіший пункт - ціни. Адже грошове питання завжди стоїть на першому місці, особливо в новорічний період.
Отже, ціни на ялинкові іграшки у великих мережевих магазинах (наприклад, в Епіцентрі) стартують від 50 гривень за один виріб. Набір куль обійдеться набагато дорожче - 100-1000 гривень в залежності від їх кількості та країни-виробника прикрас. Стандартний набір з шести середніх куль коштуватиме близько 150-200 гривень. Що стосується вибору, то він величезний. Кульки з малюнком, матові й глянцеві набори, блискучі іграшки у вигляді різних тварин. Кожен знайде декор на свій смак.
Поговоримо про те, які ціни на новорічний декор пропонують спеціалізовані магазини та мережі канцтоварів в Маріуполі. Тут все досить демократично - середня ціна одного виробу становить 100-200 гривень. Повноцінні набори та колекції будуть коштувати дорожче. Ціна однієї колекційної кулі починається з 500 гривень.
Новорічний посуд і столовий декор також спустошать гаманці покупців. Цінник однієї новорічної тарілки в маріупольських магазинах показує 200-300 гривень. І хоча краса й асортимент святкового посуду дійсно вражають, вартість може засмутити покупця з обмеженим бюджетом.
Поговоримо про ціни на гірлянди. Тут ситуація виглядає трохи краще: що на ринку, що в магазинах міста їх вартість приблизно однакова. Гірлянда в сто лампочок обійдеться вам зі 100-250 гривень в залежності від форми та кольору. Звичні гірлянди на чотири кольори будуть коштувати дешевше їх однотонних або фігурних родичів. А популярні гірлянди-штори та гірлянди-хвилі стартують від 250 гривень. Цікавим варіантом новорічного освітлення приміщення стануть дискотечні або кольорові лампи для люстр. Їх ціна варіюється від 50 до 150 гривень, а виглядає таке оформлення не гірше звичайної гірлянди. До того ж такі установки займають менше місця і їх не потрібно вішати на штори з ризиком впасти з табурета – включив в розетку або ввернув в плафон.
Ну і звичайно, варто згадати про ціни на головних зірок новорічних свят - ялинки. Pr.ua не буде робити повноцінний розбір де, за скільки і як краще вибирати пухнасту красуню. Згадаймо тільки те, що ціни на актуальні штучні ялинки стартують від тисячі гривень за 2-3 метрову красуню. Звичайно, така ялинка не пахне чарівним запахом хвойного лісу. Зате її не потрібно буде викидати 8 березня - просто упакуйте ялинку в коробку, а вона буде чекати на вас там до наступного Нового року.