Аналогічна ситуація склалася в Центральному районі у насосної станції на вулиці Малофонтанній, де утворилася теча води. Без води залишаються будинки на частині проспекту Миру, в селищах Гавань і Слобідка.
«У нас була аварійна робота на перехресті вулиці Покришкіна і проспекту Металургів, де жителі п'яти 5-поверхових будинків залишаються без води, - пояснила Наталія Баркалова. - Ми кожного разу, коли приступаємо до робіт, даємо телефонограму про свої наміри в патрульну поліцію Донецької області. У ній повідомляємо, що роботи будуть вестися на проїжджій частині, буде виставлено відповідні огородження та дорожні знаки. Сьогодні вранці в патрульній поліції не прийняли нашу телефонограму, тоді ми її дали на номер телефону поліції 102. І бригада ремонтників виїхала на місце».
За її словами, були виставлені всі дорожні знаки і огородження. А через кілька хвилин під'їхала патрульна поліція і почала забороняти проводити роботи, мотивуючи це тим, що встановлена недостатня кількість знаків.
«Дійшло до того, що патрульні хотіли везти майстра бригади в поліцію для з'ясування особи, так як чомусь поліцейських не влаштувало надане їм пластикове посвідчення співробітника «Міськводоканалу». Це взагалі неприпустимо, так як майстер не може залишати свою бригаду», - додала заступник начальника підприємства.
В результаті на місце конфлікту з патрульними поліцейськими співробітники «Міськводоканалу» викликали за номером телефону 102 поліцію! Керівник Кальміуської ділянки «Міськводоканалу» Микола Савін написав заяву на патрульних. На місце подій прийшли жителі п'ятиповерхівок разом з головою ОСББ, які почали доводити патрульним, що через їхні дії маріупольці залишаються без води.
На вулиці Малофонтанній патрульні також не дають можливості бригаді «Міськводоканалу» проводити ремонтні роботи. І сюди також співробітники комунального підприємства викликали поліцію за номером телефону 102.
Як стверджує Наталія Баркалова, ця історія з патрульними поліцейськими триває вже два-три тижні. Так, минулого тижня було кілька таких випадків.
«Патрульні виписували протоколи про порушення, по яким майстри сплачували штрафи, - розповіла вона. - Але до такого, як сьогодні - щоб не давали працювати, ще не доходило».
Журналіст PR.UA звернувся за коментарем до керівника патрульної поліції Донецької області Михайла Вершиніна.
«Ми не зупиняли роботи «Міськводоканалу», це неправда, - сказав він. - Патрульні поліцейські виписали припис, в якому чітко вказали, що необхідно негайно встановити на місці проведення робіт відповідні нормам огорожу і знаки (світлина припису розміщена нижче). І там немає ні слова про припинення робіт. Патрульна поліція не веде якоїсь боротьби з комунальним підприємством. Ми вимагаємо, щоб «Міськводоканал» дотримувався норм безпеки, проводячи ремонтні роботи на проїжджій частині. У нас вже був випадок, коли автомобіль влетів в непозначену ніякими знаками і невідгороджену яму, коли велися земляні роботи. Наша мета - забезпечити безпеку людей. У Маріуполі є проблема з «Міськводоканалом». Співробітники комунального підприємства, здійснюючи розриття на дорогах, не завжди дотримуються державних стандартів забезпечення безпеки під час своєї діяльності. Будь-які роботи, які виконуються на проїжджій частині, повинні бути огороджені засобами організації дорожнього руху відповідно до вимог ДСТУ 8749:2017».
Михайло Вершинін додав, що патрульна поліція буде неухильно вимагати дотримання правил та норм і надалі.
На світлинах, наданих патрульної поліцією, за словами правоохоронців, зафіксовані порушення - немає відповідних дорожніх знаків або відсутня огорожа, або всі вони - і огорожа, і знаки - виставлені неправильно. Також патрульна поліція надала світлину нормативних схем, як саме мають бути огороджені і позначені місця проведення робіт на дорозі.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден