У районі селища міського типу Нікольське, що під Маріуполем, сталася ДТП. Так, біля населеного пункту автомобіль «Шкода» на смерть збив жінку.
Про це PR.UA розповіли в Маріупольському районному управлінні поліції.
Як стало відомо, 70-річна пенсіонерка йшла пішки по трасі в бік Маріуполя близько 23:00. Автомобіліст 1979 року народження скоїв наїзд на жінку. Аварія сталася у 5 кілометрах від Нікольського.
Як розповіли PR.UA у Маріупольській станції швидкої допомоги, від отриманих травм пенсіонерка загинула на місці.
Всі подробиці даної ДТП зараз з'ясовують слідчі Головного управління Національної поліції в Донецькій області.
На водія відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.
Світлина Головного управління Національної поліції в Донецькій області