У Маріуполі у фіналі «Лідерської освітньої програми для вчителів STEAM-CAMP», яка проводилася Фондом розвитку Маріуполя за підтримки Групи Метінвест, презентували виставку проєкту «Наука – це вона», де представили 12 портретів талановитих українських жінок, які досягли висот у науковому світі.
Освітній арт-проєкт «Наука – це вона» організований STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій. На виставці представлені 12 портретів жінок, які зробили вагомий внесок у світ науки та техніки. Кожну роботу супроводжує незвичайний підпис - есе переможниць національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року.
«Напередодні старту вступної компанії до вишів ми відкриваємо виставку «Наука – це вона». Сподіваємося, що історії жінок-науковців надихнуть школярок обирати кар'єру в STEM напрямку, адже неможливо переоцінити значення технічної освіти», - зазначила співорганізатор освітнього проєкту STEM is FEM Єлизавета Коренко.
Виставка «Наука – це вона» вперше проходить за межами Києва в містах Маріуполь, Запоріжжя та Кривий Ріг у партнерстві з громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Криворізький фонд майбутнього» за підтримки Групи Метінвест.
«У сучасному світі панує прагнення до рівності - немає виключно чоловічих або жіночих справ, але є заняття до душі. І доказ тому виставка «Наука – це вона». Тут представлено 12 художніх робіт, це 12 історій жінок, чиє захоплення переросло в справу всього життя і дозволило здійснити переворот в науковому світі. Приходьте і переконайтеся на власні очі, що наука багатогранна, захоплива і цікава», — підкреслила генеральний директор організації «Фонд розвитку Маріуполя» Лілія Малицька.
Всі охочі можуть безоплатно відвідати експозицію «Наука - це вона» з 1 по 31 липня за адресою: соціальний офіс «Мультицентр», вул. Українського козацтва, 51. Час роботи 8:00-16:00 в понеділок, середу, п'ятницю і суботу, у вівторок і четвер з 8:00 до 20:00.
Нагадаємо, в рамках «Лідерської освітньої програми для вчителів STEAM-CAMP» 500 педагогів STEAM напрямку - математики, фізики, хімії та інформатики – з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу пройшли курс навчання, який дозволив їм поглянути на систему освіти по-новому і зацікавити більшу кількість учнів точними науками. У фіналі вчителі презентували інтегровані уроки, в яких використовували отримані під час навчання знання для створення інноваційного навчального контенту. Авторів найкращих робіт оголосили під час телемосту з трьома містами.