Співробітники патрульної поліції спеціально для PR.UA розповіли, які саме дороги та перехрестя в місті найнебезпечніші і чому.
«Аварійно-небезпечні ділянки доріг та перехрестя не змінюються протягом багатьох років, - розповів інспектор патрульної поліції в Донецькій області Антон Палюк. - Це всі пішохідні переходи на бульварі Шевченка. Часто вечорами там водії не можуть обрати безпечну швидкість і, засліплені фарами зустрічних автомобілів, здійснюють наїзди на пішоходів. А зовнішнє освітлення на бульварі неяскраве».
За словами інспектора поліції, почастішали дорожньо-транспортні пригоди на Приморському бульварі. Після того, як дана ділянка дороги була капітально відремонтована, водії найчастіше перевищують швидкість руху. Наприклад, в кінці січня на бульварі зіткнулися бічними сторонами дві легкові машини, одну з них занесло, і вона врізалася в авто, що стояло. Водії відбулися легкими травмами - забоями та синцями.
Також в Приморському районі вважається аварійно-небезпечною вся вулиця Флотська, дорога на якій викладена бетонними плитами. Водії, виїжджаючи з асфальту на плити, не враховують те, що зчеплення коліс тут значно гірше, ніж на асфальті. І коли автомобіль починає різко скидати швидкість, його гальмівний шлях збільшується, особливо, коли йде дощ або сніг. Один з найбільш аварійних ділянок тут - виїзд із Зінцевої балки.
У Центральному районі збільшилася кількість аварій на вулиці Торговій. За словами Антона Палюка, через те, що її капітально відремонтували і водії мають можливість розігнатися. А це найчастіше відбувається в темний час доби, коли поліція не може використовувати прилад, що вимірює швидкість. З недавніх ДТП - легковий автомобіль в'їхав в магазин.
На Лівобережжі сумно відома як вулиця смерті дорога по Набережній. Тут водії часто розганяються, не можуть впоратися з керуванням і виїжджають на зустрічну смугу. Неодноразово були випадки, коли автомобілі вискакували на трамвайні колії, а кілька років тому власник авто, що купив його авто в кредит, влетів в річку недалеко від пост-моста - там, де дорога має невеликий вигин. Тільки дивом він не збив нікого з рибалок. Про трагедії на вулиці Набережній нагадують вінки, які часом з'являються на стовпах або деревах в пам'ять про загиблих.
Аварійною також вважається вулиця Тополина, на якій найчастіше трапляються ДТП через перевищення швидкості та виїзд на зустрічну смугу.
Часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди на вкритій бетонними плитами вулиці Заозерній (по дорозі до перехрестя з вулицею Маміна-Сибіряка повз полігона побутових відходів). Також небезпечним залишається це перехрестя на стику Кальміуського і Лівобережного районів і з виїздом в бік Сартани. Це перехрестя - складне і недосвідчені водії не можуть вчасно зорієнтуватися, як безпечно його проїхати.
У Кальміуському районі автомобілі часто стикаються на проспектах Макара Мазая і Нікопольському, на вулицях Котляревського, Кальміуській, Заозерній і Маміна-Сибіряка.
Окремо треба сказати про кільце на проспекті Миру навколо драмтеатру. Після капітального ремонту дороги багато водіїв перевищують швидкість, в результаті чого не справляються з управлінням автомобілем і врізаються в огорожу. Єдине, що тішить, аварії обходяться без постраждалих, чого не скажеш про огорожі, які доводиться постійно відновлювати. Причому ДТП тут відбуваються як у денний, так і в нічний час.
Найбільш небезпечними перехрестями в Маріуполі, на яких в ДТП часто травмуються люди, поліцейські називають такі: перехрестя вулиць Купріна та Митрополицької; перехрестя бульвару Шевченка та вул. 9 Авіадивізії; перехрестя вул. Карпінського, вул. Котляревського та вул. Кальміуської; перехрестя пр. Миру та вул. Зелінського; пр. Нікопольський в районі Кальміуського ринку; вул. Азовстальська.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)