Це бочки для рідкого кисню, які забезпечать новий, більш ефективний підхід у забезпеченні установ життєво необхідною речовиною.
«Рідкий кисень з пятікубовой бочки буде автоматично переводитися в газоподібний стан і в такому вигляді розподілятися по киснепроводам. Це позбавить від необхідності частої заміни балонів і дасть медикам запас міцності, - зазначав на брифінгу заступник міського голови Михайло Когут. - Раніше, на першому етапі до кожної кисневої рампи під'їжджала машина з бригадою для заміни балонів і при мінусових температурах відбувалося замерзання кисню. Тому в лікарнях обладнали стаціонарні системи, де балони закріплені і не змінюються, а заправляються від спеціальної установки, яка привозить кисень в рідкому вигляді, перетворюючи в газоподібний».
Придбання бочок або, як їх ще називають, кріосистем, взяла на себе Група Метінвест. Всього в 2020-му - на початку 2021 року інвестиції компанії в будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури в Маріуполі склали понад 72 млн грн. Ці кошти дають можливість облаштувати майже 700 лікарняних ліжок прямою подачею кисню.
Завдяки облаштуванню бочок постачання кисню стане ще надійніше і простіше. Що це принесе місту - читайте в наступному випуску газети «Приазовський робочий».
Нагадаємо, за 2020 рік маріупольським міським лікарням Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали 206 тисяч кубометрів кисню на суму 11,5 млн грн, зокрема 183 тисячі кубометрів газу поставлено в відділення для лікування хворих коронавірусом.
Світлини Аліни Комарової
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)