«Очищення дна проводимо на катерах з допомогою тралів та кішок, - розповів PR.UA начальник рятувальної аварійно-водолазної служби міськради Олександр Татай. - У зоні купання також працюють водолази».
Рятувальники готують пляжі міста вже давно, перериваючись на виїзди в різні райони Маріуполя в разі виникнення критичних ситуацій - коли необхідно ліквідувати дерева, що попадали під натиском штормових вітрів, демонтувати зруйновані під час негоди металоконструкції на багатоповерхівках і так далі.
Зона купання в районах Маріуполя на пляжах - різна. Обмежувальні буйки ставляться зазвичай там, де глибина моря досягає 1,8 метра. На Центральному пляжі по Приморському бульвару - у 75 метрах від берега, на Піщанці - в 50 метрах, а ось в море на Лівобережному пляжі - в 250 метрах від берега.
Робота рятувальників кропітка і трудомістка. На березі і з дна моря вони дістають найрізноманітніший сміття - уривки сіток, пляшки, пластик, автомобільні шини.
Очищення акваторії моря планується завершити до 1 травня.
Вчора PR.UA повідомляв про роботу рятувальників, які ліквідували загрозу від зірваних вітром металевих відливів на даху багатоповерхівки.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден