Стовпчики термометрів у Маріуполі опустяться до мінусових позначок вже найближчої ночі, передає pr.ua з посиланням на інформацію Українського гідрометцентру.
За прогнозами синоптиків, в ніч з 24 на 25 жовтня повітря охолоне до -1...-3 градусів. Днем трохи потеплішає - до +6...+8 градусів. Буде ясно, сонячно і без опадів. Південний вітер сягатиме максимум 8 метрів в секунду.
Що стосується погоди в області, то Донецький регіональний центр з гідрометеорології прогнозує в регіоні на завтра, 25 жовтня, мінливу хмарність без істотних опадів і південний вітер швидкістю 5-10 метрів в секунду.
Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +5…+10.
Прохолодні ночі з мінусовою температурою нас очікують як мінімум до 28 жовтня, потім же, як повідомляють в Українському гідрометцентрі, має потеплішати – вночі до +2…+4 градусів, вдень до +9...+11.
Така стійка низька температура відповідає тій, яка є підставою для старту опалювального сезону. Нагадаємо, в Маріуполі централізоване опалення в багатоквартирних будинках обіцяли включити 24-25 жовтня.
Світлина з відкритих джерел