У минулому році на цьому ж місці, біля перехрестя з проспектом Будівельників, також стався прорив і осідання ґрунту, а каналізаційні стоки розлилися по вулиці. На цей раз аварія не мала таких наслідків.
«Протяжність цього колектора діаметром 1500 мм - близько 3 кілометрів, - розповів для PR.UA начальник КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Володимир Антоненко. - В експлуатацію його ввели у 1969 році. В минулому році одну ділянку ми відремонтували, в цьому аварія сталася на іншій, невідремонтованій ділянці - прорив ми усунули».
Аварія за своїми масштабами була аналогічна торішній, однак співробітники «Гороводоканала» провели завчасно профілактичні роботи на випадок надзвичайної ситуації.
«Ми підготували перемикання ділянки з однієї насосної станції на іншу, провели інші підготовчі роботи, щоб мінімізувати наслідки в разі виникнення проривів, - додав Володимир Антоненко. - У результаті виходу на поверхню каналізаційних стоків не відбулося».
За його словами, ще після першої аварії, з минулого року, почалася підготовка проектно-кошторисної документації на заміну застарілого колектора. На його реанімацію знадобиться близько 90 мільйонів гривень.
Раніше PR.UA розповідав про найбільш небезпечні дороги Маріуполя.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)