Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

05гру'25

п'ятниця

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Маріуполь
  4. У Маріуполі відкрили другий Центр масової вакцинації від COVID-19 (ФОТО)
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

У Маріуполі відкрили другий Центр масової вакцинації від COVID-19 (ФОТО)

Яна Іванова
15лип'21 16:00

На Лівобережжі Маріуполя відкрився Центр масової вакцинації. 

Робити щеплення від коронавірусу тепер можна і в МКР «Східний» в будівлі ЗОШ № 5. Тут для бажаючих будуть доступні такі вакцини як CoronaVac і Pfizer. Незабаром в Маріуполь доставлять вакцини інших виробників.

Про це PR.UA стало відомо на презентації нового центру масової вакцинації.

Як заявила директор ЦПМСП № 5 Ольга Генова, передумовою його відкриття став великий попит відкритого в червні Центру вакцинації в Приморському районі. При цьому, як показала статистика, жителі Лівобережного району через дальність відстані рідко приїжджають для процедури в СК «Іллічівець».

«Жителям Лівого берега важко туди добиратися і ми вирішили організувати центр вакцинації в цьому районі. Він буде працювати щотижня по п'ятницях і суботах — у суботу готові приймати працездатне населення, що на п'ятиденці. Прищеплюють сертифікованими вакцинами, які допущені і на які видаються сертифікати, що дозволяють виїхати в будь-які країни. У центрі будуть доступні однодозова вакцина CoronaVac, шестидозова Pfizer і 10-дозова AstraZeneca. Поруч дві амбулаторії і, якщо буде великий наплив, ми посилимо бригади медиків. Механізм такий: люди заповнюють угоду на щеплення з заповненням даних про себе і здоров'я, йдуть на огляд до лікаря, потім в маніпуляційний кабінет і потім протягом півгодини очікують на відведених для цього місцях», — прокоментувала Ольга Генова.



За її словами, завтра, 16 липня, вакцинація стартує для літніх людей вакциною CoronaVac і по живій черзі. Маріупольці, які отримають першу дозу 16-17 липня і 23-24 липня, до 1 вересня вже зможуть отримати другу. Уточнюється, що першу дозу CoronaVac і Pfizer можна отримати в новому центрі, а другу — через 21-28 днів в будь-якому центрі. Після цього буде доступний паспорт вакцинації, він також буде відображено в «Дії» і через QR-код можна считати відомості про проведені дози.

«З 1 вересня вакцини можливо будуть, але вже почнеться навчальний процес», — підкреслила Ольга Генова.

Як зазначив директор департаменту охорони здоров'я Андрій Ремпель, сьогодні в Маріуполі щеплені першою дозою 20 тисяч осіб, другу отримали понад 6 тисяч населенія. Кількість вакцини, що надходить в місто, постійно збільшується.

«Центр масової вакцинації на Лівому березі на базі ЗОШ №5 буде також працювати до 1 вересня. Якщо до цього була доступна тільки вакцина CoronaVac, то вже на цих вихідних буде Pfizer. Очікуємо на наступному тижні надходження партій Pfizer, AstraZeneca і нової вакцини Moderna, раніше її не було. Кожен маріуполец зможе обрати ту вакцину, яку вважає за краще для себе», — зазначив Андрій Ремпель.

Графік роботи двох центрів масової вакцинації в Маріуполі організовано так: з п'ятниці по неділю з 9:00 до 15:00 можна щепитися в СК «Іллічівець», а з п'ятниці по суботу з 9:00 до 14:00 в ЗОШ №5.

Також виїзні бригади медиків продовжують вакцинувати підприємства Маріуполя, діють кабінети вакцинації і в первинних центрах.

«Сьогодні в Україні вакцинація залишається добровільною, але в багатьох країнах щеплення від COVID-19 стало обов'язковим. Потрібно розуміти, що нас це теж торкнеться. Уже восени можливе обмеження в роботі установ і підприємств, як від державних, так і приватних, де не щеплений персонал. Якими будуть санкції для тих, хто не вакцинований, поки невідомо. Але довідка про антитіла не є заміною щеплення. Крім того, на 1 вересня повинні бути вакциновані не менше 75% співробітників освіти», — додав Андрій Ремпель.

Медики нагадують, що в Центри масової вакцинації маріупольці мають прийти з паспортом та ІПН, також бажана декларація з сімейним лікарем. Якщо її немає, буде можливість укласти договір на місці, а потім змінити лікаря. При цьому місце реєстрації пацієнта значення не має — зробити щеплення в Маріуполі можуть навіть іногородні.

У день вакцинації неприпустимо вживання алкоголю і не бажано змочувати місце уколу.

У Маріуполі відкрили другий Центр масової вакцинації від COVID-19 (ФОТО)

  1. МАРІУПОЛЬ
  2. COVID-19
  3. ЗДОРОВ'Я
  4. РЕГІОН
  5. КОРОНАВІРУС
  6. ЛІКАРНЯ
  7. ШКОЛА
  8. ВАКЦИНАЦІЯ

Читайте також:

Останні новини
    14липня2022
  • 09:56
    Заява Ріната Ахметова щодо активів Медіа Група Україна
  • 25березня2022
  • 19:26
    Голоси Маріуполя: створено канал важливих оголошень
  • 18:32
    SAVE MARIUPOL: у Нью-Йорку пройшов флешмоб на підтримку Маріуполя (ВІДЕО)
  • 17:34
    У Маріуполі полк "Азов" знищує ворожу техніку та окупантів
  • 17:00
    Метінвест шукає водіїв з транспортом та без
  • 16:25
    На Лівобережжі Маріуполя обстріляно Михайлівський собор (ФОТОФАКТ)
  • 15:50
    У боях за Маріуполь загинув боєць збірної України з ММА
  • 14:57
    Представники Групи Метінвест допомогли розмістити у Запоріжжі понад 3000 маріупольців
  • 14:14
    Сім'я з Маріуполя потрапила у смертельну ДТП
  • 13:20
    З Маріуполя під обстрілами вивезли коней (ФОТО)
  • 11:37
    Внаслідок бомбардування драматичного театру в Маріуполі загинуло близько 300 людей
  • 11:28
    Російські окупанти блокують гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™