Про це PR.UA розповів координатор «Школи волонтерства» і фахівець з методичної роботи маріупольського відділення УАЛ Андрій Павленко.
«Нам було важливо не тільки дати нашим слухачам теоретичні знання, а й навчити їх самостійно організовувати волонтерські ініціативи. Ми переконані: волонтерство має бути професійним, кожен волонтер повинен знати свої права, можливості та правила роботи з різними категоріями населення», – зазначив Андрій Павленко.
«Школа волонтерства» проходила в форматі онлайн-занять, серед бажаючих – маріупольці 14-34 років. Однією з умов участі в проєкті було створення власної волонтерської ініціативи або прилучення до вже існуючої.
«Сумарно наші слухачі віволонтерили понад 100 годин, беручи участь в роботі таких організацій, як Карітас, Червоний Хрест, Бурчик, Старість в радість, були донорами крові, проводили соціологічні опитування. І самостійно організували 6 волонтерських ініціатив, серед яких – лекція про волонтерство для школярів та допомогу літнім недієздатним пенсіонерам, які залишилися одні», – розповідає Павленко.
Організатори школи мають намір продовжувати роботу зі своїми випускниками і готують нові спільні проєкти.
Нагадаємо, студенти маріупольського осередку УАЛ планують створити мурал, присвячений історії Маріуполя.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)