Завтра в Маріуполі буде вітряно, синоптики прогнозують дощ та штормовий вітер.
При цьому до кінця лютого великих морозів не очікується.
Такий прогноз погоди pr.ua розповіли в Маріупольській гідрометеообсерваторії.
Ніч на п'ятницю, 18 лютого, погода буде нельотною - штормовий південний вітер зі швидкістю 15-20 м/с погне дерева та дроти. Почне мжичити дощ, також опуститься туман. У другій половині дня вітер стихне до 6-11 м/с і зміниться на західний. Температура повітря становитиме вночі 2-4 °С тепла, а вдень 4-6 °С тепла, хмарно.
На вихідних продовжиться тепла, але вітряна погода. У суботу, 19 лютого, без істотних опадів, небо буде хмарним, але з проясненнями. Температура повітря складе 0+2 градуси вночі та +5…+7 °С днем. Південно-західний вітер подує зі швидкістю 9-14 м/с.
У неділю знову задощить, але потім знову з'явиться сонце. Південно-західний вітер продовжить гуляти містом і в середині дня зміниться на західний із 7-12 м/с. Вночі знову потеплішає до +4 градусів, вдень температура повітря залишиться незмінною: +5...+7 °С.
За словами синоптиків, справжня зима в Маріуполі закінчилася – до кінця лютого більше не прогнозується міцних морозів. Неприємно поскубувати носи можуть лише слабкі нічні морози до -3 градусів. Денна температура повітря при цьому залишиться в межах 4-7 °С тепла, часом опади.