Про це повідомляє PR.UA з посиланням на «Маріупольське телебачення».
Відзначається, що в трьох містах країни вже побудовані крематорії – це Одеса, Київ і Харків.
У Маріуполі будівництво крематорію обговорюється серед громади давно. Місця для поховання в місті стає все менше, тому територію кладовищ примусово розширюють.
В ефірі програми «Комуналка» на МТБ повідомили, що в Маріуполі розташовано 16 кладовищ, які займають близько 240 гектарів землі. Кремація – це раціональний спосіб використання землі.
«Кремація покійних – один з найпрогресивніших методів у сфері ритуальних послуг. Також в цьому є переваги між звичайними похованнями та кремацією, – зазначила в. о. начальника управління комунальних підприємств ДРЖКІ Олена Алексеєнко. - Це стосується вартості, адже вона нижча, ніж у звичайного поховання, екологічності та використання землі. Наприклад, якщо для одного поховання потрібно землі метр на два, то для кремації її, звичайно, не потрібно».
Вона зазначила: «Припустимо, на вільних ділянках землі можна розмістити колумбарну нішу, яка одночасно може в собі містити до дев’яти поховань».
Зазначається, що міський голова Вадим Бойченко вже поставив завдання розглянути можливість створення в Маріуполі крематорію.
«Однак приймати рішення про будівництво крематорію ми будемо разом з громадою міста і вести переговори з духовенством», – говорить Олена Алексеєнко.
Раніше повідомлялося, що для будівництва крематорію в Маріуполі потрібно близько 30 млн гривень.
Крім того, у міській раді повідомляли, що вартість однієї печі для кремації з фільтром – 10 988 704, 00 гривень.
Світлина з відкритих джерел
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)