Як раніше повідомляв PR.UA, після телефонного дзвінка в поліцію невідомого про замінування навчального закладу були підняті на ноги служби міста - рятувальники, кінологи, вибухотехніки, поліція, «швидка допомога». Учнів і педагогів евакуювали на час перевірки ліцею.
Були ретельно обстежені усі приміщення і прилегла територія. На щастя, інформація про загрозу вибуху не підтвердилася, ніяких вибухових пристроїв виявлено не було, повідомили PR.UA в Маріупольському районному управлінні поліції.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності».
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден