Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

05гру'25

п'ятниця

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Маріуполь
  4. У Маріуполі McDonald's планує побудувати свій ресторан
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

У Маріуполі McDonald's планує побудувати свій ресторан

Яна Іванова
26лют'21 16:52

Найбільша американська корпорація McDonald's планує відкрити ресторан швидкого харчування в Маріуполі.

Новим місцем може стати недіючий фонтан на Грецькій площі. З дозволом на розробку землепроєкта до міської влади звернулися представники мережі швидкого харчування, передає PR.UA.

Питання розміщення ресторану в центрі міста стало причиною жвавих суперечок серед депутатів сьогодні, 26 лютого, під час засідання IV сесії Маріупольської міськради VIIІ скликання.

Проти висловилися представники ОПЗЖ і партії «Сила людей», деякі з них пропонували провести з цього приводу громадські слухання. При цьому депутати Блоку Вадима Бойченко і «Слуги народу» проголосували за прийняття рішення.

«Ця міжнародна мережа, яка хоче повернутися в місто, є показником і фактором розвитку і стабільності. Це сигнал до інвестування, розвитку та співробітництва з громадою саме там, де вона знаходиться. Ми повинні зробити так, щоб ця мережа зайшла в місто, так як це буде сприяти подальшим проєктам та інвестиціям в наше місто. Тим більше, що маріупольці чекають повернення саме цієї мережі», - підкреслив депутат від партії «Блок Вадима Бойченко» Микола Трофименко.

За словами заступника міського голови Олександра Кочуріна, зараз пропонується тільки дозволити розробити проект землеустрою, візуалізацію якого розглянуть члени виконкому. Рішення по будівництву McDonald's в Маріуполі приймуть саме на його засіданні. Проте земельні питання вирішувати буде міська рада.

«Наше місто заслуговує, щоб світові мережі сюди заходили. Ніхто не буде проти - ні сім'ї, ні діти. Якщо ми хочемо, щоб до нашого міста потенційно повернувся McDonald's повноцінно, то ми повинні це рішення підтримати», - резюмував заступник мера.


За підсумками голосування проєкт підтримали 29 депутатів.

Раніше повідомлялося, що в цьому році маріупольці знову зможуть насолодитися атмосферою музичного свята - після довгої перерви MRPL City Festival повертається.


Фото "МакДональдз Україна"
У Маріуполі McDonald's планує побудувати свій ресторан

Читайте також:

  • У Маріуполі вдосконалять теплопостачання
  • Україна оновила зони карантину: в якій знаходиться Донеччина
  • Маріупольський центр сучасного мистецтва поповнився новими роботами
  • У Маріуполі п'яний водій прикинувся пасажиром
Останні новини
    14липня2022
  • 09:56
    Заява Ріната Ахметова щодо активів Медіа Група Україна
  • 25березня2022
  • 19:26
    Голоси Маріуполя: створено канал важливих оголошень
  • 18:32
    SAVE MARIUPOL: у Нью-Йорку пройшов флешмоб на підтримку Маріуполя (ВІДЕО)
  • 17:34
    У Маріуполі полк "Азов" знищує ворожу техніку та окупантів
  • 17:00
    Метінвест шукає водіїв з транспортом та без
  • 16:25
    На Лівобережжі Маріуполя обстріляно Михайлівський собор (ФОТОФАКТ)
  • 15:50
    У боях за Маріуполь загинув боєць збірної України з ММА
  • 14:57
    Представники Групи Метінвест допомогли розмістити у Запоріжжі понад 3000 маріупольців
  • 14:14
    Сім'я з Маріуполя потрапила у смертельну ДТП
  • 13:20
    З Маріуполя під обстрілами вивезли коней (ФОТО)
  • 11:37
    Внаслідок бомбардування драматичного театру в Маріуполі загинуло близько 300 людей
  • 11:28
    Російські окупанти блокують гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™