Погодьтеся, адже карантинні обмеження змусили нас проводити більше часу вдома, а значить - переїдати. Так, за оцінками експертів, кожен третій українець додав у вазі за час карантину.
Ця тенденція спостерігалася не тільки в нашій країні, передає PR.UA.
Так, британський дієтолог Клер Коллінс повідомила, що споживання їжі та алкоголю серед дорослого населення Великобританії та Австралії істотно збільшилося за час пандемії. А сервіс WebMD опублікував ще більш вражаючі дані: за минулий рік на збільшення маси тіла скаржилися 76% американців, 60% бразильців і італійців, 45% австралійців і канадців, а також чверть китайців і жителів Гонконгу.
Всім відомо, що зайва вага тягне за собою ризики для здоров'я, особливо для серцево-судинної системи. А інфаркт і інсульт як і раніше є найпоширенішими причинами смерті населення в розвинених країнах.
В Україні вже діють правила помаранчевої зони, тому тепер можна відвідувати спортклуби та розважальні заклади. Тобто, збільшувати ту саму фізичну активність.
Це чудовий час братися за підготовку тіла до літа. І краще це робити зараз, а, не скажімо, в травні. Різке скидання ваги - завжди ризикований захід. А якщо ви хочете скинути пару десятків зайвих кілограмів, знадобитися часу побільше.
Клер Коллінс радить вести щоденник харчування і збільшувати активність. ВООЗ такої ж думки. Вони дають досить докладні рекомендації щодо кількості тренувань. І вони непрості - прогулянка з собакою, яку багато хто з нас вважає достатньою для компенсації гіподинамії, насправді не вистачить.
Для багатьох це здасться досить сильним навантаженням, можливо, навіть нездійсненним. Але це потрібно зробити, якщо хочете зберегти здоров’я і зберегти привабливість.
Порада: якщо важко змусити себе регулярно займатися — придумайте собі систему заохочень. Наприклад, на честь покупки абонемента у фітнес-клуб можна порадувати себе новим спортивним костюмом.
Якщо ваше завдання схуднути, то потрібно буде відстежувати витрату калорій, частоту пульсу під час тренування, якість сну. Зробити це простіше за все за допомогою фітнес-браслета, тож варто подумати про його придбання.
Тим, хто вирішив стати на шлях фітнесу, варто подумати про придбання спеціального взуття. Навіть якщо ваші кардіотренування будуть складатися тільки зі степера або орбітрека — тобто, не дуже травматичних для гомілковостопного суглоба речей — фіксація стопи все одно потрібна.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден