За її інформацією, за станом на 5 лютого на стаціонарному лікуванні перебувають 129 пацієнтів, дітей серед них не було. Амбулаторно лікуються 529 городян. Заповнюваність профільних ліжок становить 30,5%, тоді як тижнем раніше була 33%. З початку пандемії в Маріуполі зареєстровано 16 397 випадків коронавірусної хвороби, 94% з них вже завершилися одужанням.
Директор департаменту охорони здоров'я міськради Андрій Ремпель підкреслив, що намітилася стійка тенденція до зниження захворюваності - реальне відображення епідемічної ситуації: «Ми не знижуємо обсяги тестування на коронавірус, виконуючи, як і раніше, по 600 досліджень за добу. Був період підйому захворюваності, коли в 55% випадків дослідження зразків давало позитивний результат. Зараз цей показник – менш ніж 10%. Тобто, з 600 проб тільки у 21 виявили коронавірус. Наша лабораторія готова виконувати ще більше досліджень, якщо того зажадає ситуація».
Незважаючи на обнадійливу статистику, місто готує лікарні до можливого підйому захворюваності, а саме - до масового надходження пацієнтів у стаціонари. Планується, що до 15 лютого в Маріуполі буде вже тисяча ліжок з доступом до кисню для пацієнтів з COVID-19.
«Як поведе себе коронавірус - невідомо. Але, як і всі респіраторні віруси, він мутує, і це може привести до нового витка захворюваності, тому розслаблятися не потрібно, - вважає директор лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський. - Система охорони здоров'я повинна бути готова до нових викликів, а всі ми повинні продовжувати виконувати протиепідемічні заходи, такі як носіння масок в громадських місцях».
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден