Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

03кві'25

четвер

Зворотній зв'язок

Альбіна Баркова
04чер'21 10:16

Щоб поділитися з нами новинами, зауваженнями, думками, ви можете надіслати лист на поштову адресу: 87515, Маріуполь, проспект Миру, 19, або електронну: red@pr.ua. Також працює цілодобовий гарячий телефон з функцією автовідповідача (0629) 45-13-13. 

На пляж з комфортом

Відразу кілька жителів звернулися до редакції «Приазовського робочого» з питань додаткового транспорту в Приморський район.

Так, житель 23-го мікрорайону Олександр Гамалій розповідає, що в свої 65 років важко добирається до міського пляжу.

«Настало літо, купальний сезон відкрили вже сотні маріупольців. Дуже хочеться поїхати також зануритися в море, позасмагати на сонечку та просто прогулятися оновленим пірсом, проте такої можливості у мене немає, - розповідає пенсіонер. - Прямих маршрутів з вулиці Пилипа Орлика до Приморського бульвару немає, доводиться їхати з пересадками. Крім того, що в такій поїздці просто фізично втомлюєшся, так ще вона спустошує гаманець на 32 гривні. Чи можливо додати кілька автобусів за таким маршрутом хоча б на літній період?»

Директор департаменту транспорту та зв'язку Маріупольської міської ради Василь Клат повідомив «Приазовському робочому», що з метою з'єднання Центрального району з пляжами в літній період організовано тролейбусний маршрут №7 за напрямом «ЖМР Західний - пл. Визволення», схема якого включає рух по вул. Пилипа Орлика - пр. Будівельників - пр. Луніна - бул. Приморському - пр. Металургів - пр. Миру - пл. Визволення.

«Сьогодні у зв'язку з проведенням ремонту по проспекту Будівельників, від проспекту Миру до вулиці Бахчиванджи, робота тролейбусного маршруту №7 тимчасово призупинена. Відновити рух ми плануємо після закінчення робіт, у червні», - поділився Василь Клат.

З подібним проханням до редакції звернулася і маріупольчанка Юлія Мальцева. Дівчина запитала: «Чи можна повернути маршрут №110, який раніше курсував з 17-го мікрорайону до залізничного вокзалу? Після його зникнення добиратися на вокзал стало дуже незручно».

Василь Клат розповів, що маршрути міського громадського транспорту плануються і впроваджуються з урахуванням розподілу існуючого пасажирообороту, його потужності та стійкості. За вказаним напрямком вже курсує тролейбусний маршрут №11. У пішій доступності від ЖМР-17, 18 - тролейбусні маршрути №3 та №5.

Як повернути документи власнику?
«Повертаючись додому з роботи, моя донька Інна знайшла на зупинці по вулиці Блажевича синю папку. Заглянувши в неї, вона побачила кілька роздрукованих ксерокопій ідентифікаційного коду тридцятирічного чоловіка, 200 гривень, виписку з місця прописки і головне - паспорт дівчини 1994 року народження. Без роздумів дочка забрала папку і вже протягом двох тижнів намагається знайти власника документів через соціальні мережі, але сарафанне радіо не працює, і ми вже не знаємо, як повернути знахідку власникам», - написала нам маріупольчанка Анна Бутенко.

У прес-службі патрульної поліції Донецької області повідомили: якщо громадянин знайшов документ, де вказана прописка, краще спробувати віднести його за місцем реєстрації, а якщо це пропуск, наприклад поліцейського або медпрацівника, - за місцем роботи.

«Коли документи відносять до райвідділів, спеціально господарів ніхто розшукувати не буде. Тут або надія на те, що в базі буде номер телефону господаря або він сам звернеться в поліцію для оформлення заяви про втрату, - розповіли в патрульній поліції. - Є ще варіант - віднести в ЦНАП, оскільки документи зараз всі оформляються там і людина, можливо, прийде туди. Знову ж таки, це стосується тільки паспорта та посвідчення водія, трудові пропуски, в бібліотеку та інше ми зараз не розглядаємо. Якщо немає часу та можливостей на такі поїздки, то найпростіше викликати патруль або просто передати знайдене поліцейським, які проїжджають поряд».


Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies

Я згоден (на)