Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

01кві'25

вівторок

«Шахтар» і «Динамо» в єврокубковому тижні

Олександр Панков
26лют'21 14:00

Завершилися перші матчі в чотирьох поєдинках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а також у всіх протистояннях 1/16 фіналу Ліги Європи.

Увага українців була прикута до двох поєдинків за участю наших грандів - «Динамо» (Київ) і «Шахтаря», розповідає iSport.

«Динамо» практично не мало шансів добити знекровлений «Брюгге». Для киян жереб 1/16 фіналу був далеко не найвдалішим, але й не найгіршим. Проте коли перед матчем у «Брюгге» один за іншим через коронавірус почали вилітати основні гравці, а також тренерський штаб, шанси команди Луческу стали набагато вищими.

У такій ситуації «динамівці» просто зобов'язані були обігравати «Брюгге» у себе вдома, але у киян було дуже багато браку і дуже мало моментів. За весь матч був нанесений лише один удар в створ - той самий гольовий від Віталія Буяльського, який швидше став наслідком індивідуальної майстерності гравця, ніж командних дій. Гра закінчилася з рахунком 1: 1.

Від «Динамо» чекали більшого, і вболівальники сподіваються, що в Бельгії команда Луческу не просто заб'є (а це тепер обов'язкова умова), а й добуде перемогу.

А ось «Шахтар» отримав потрібний результат. Наша команда в матчі проти «Маккабі» була фаворитом і довела це, здобувши перемогу з комфортним рахунком 2: 0.

У першому таймі «гірники» контролювали м'яч і дійсно виглядали тією командою, яка грає з позиції сили. Вдалося забити гол, але кілька небезпечних контратак пропустили. У другому таймі чемпіони України, здається, дещо розслабилися, почали грати більш повільно. «Маккабі» зумів організувати кілька небезпечних епізодів.

Можна сказати, що «Шахтарю» дуже пощастило забити другий м'яч в самій кінцівці.

Тим часом інтереси нашої країни «Шахтарем» чи «Динамо» не закінчуються. Зараз українці ведуть боротьбу за очки в таблиці коефіцієнтів з Шотландією, а тому результати «Рейнджерс» дуже цікавлять футбольних уболівальників.

І команда з Глазго творила щось неймовірне. У виїзному матчі з бельгійським «Антверпеном» вони спочатку забили курйозний гол після виходу воротаря. Трохи пізніше вже програвали, потім зрівняли, потім знову програвали, але все ж перемогли. Підсумком став рахунок 3: 4 на користь команди Стівена Джеррарда - і це погано для України. Таким чином, ми підійшли до Шотландії всього на 0,1 бала, але «Рейнджерс» тепер має чудові шанси продовжити свої виступи в єврокубках.


Світлина з відкритих джерел: «Гірники» атакують. Нашим футболістам двічі вдалося вразити ворота суперників

Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies

Я згоден (на)