«Коли в країні почалася пандемія, ми відразу підготували чіткий алгоритм дій. Виділили три напрямки роботи: медичну стратегію, ефективний менеджмент і соціальну програму», - розповів Вадим Бойченко.
За словами мера Маріуполя, в першу чергу запустили ПЛР-лабораторію, в якій роблять понад 600 проб на добу. Це дозволило швидко виявляти хворих та ізолювати їх. Для їхнього щоденного супроводу запрацювали кол-центр і 40 мобільних бригад. Завдяки допомозі Групи Метінвест було розгорнуто 1000 ліжок, всі 100% забезпечили киснем.
«Завдяки цим стратегічним крокам вдалося знизити перебування хворих у медустановах з 40 до 7-10 днів. Зрештою, заповнюваність медустанов ніколи не перевищувала 40%. Результат - рівень захворюваності становив лише 6%», - зазначив міський голова Маріуполя.
Для мотивації медиків з бюджету міста додали 300% до заробітної плати. Для того аби жителі пенсійного віку залишалися вдома, їм видавали продуктові набори. Для підтримки маріупольців, які залишилися без роботи у зв'язку з припиненням діяльності кафе, ресторанів, запустили програму «Охайне місто». Завдяки їй вдалося працевлаштувати 580 маріупольців. Ще 640 робочих місць відкрилося на комунальних підприємствах.
«Ми комплексно підійшли до протидії не тільки самій хворобі, а й її наслідкам. Місто стало плечем опори для літніх людей і жителів, які залишилися без стабільного доходу. Це дозволило нам пройти період пандемії без значних медичних і соціальних потрясінь», - підкреслив Вадим Бойченко.
Міжнародний саміт мерів проходив у Києві. Він об'єднує керівників міст і громад, експертів і представників бізнесу для розвитку співпраці. Цього року участь у заході взяли близько 130 осіб.
Світлина Facebook International Mayors Summit: Медицина - важливий напрямок для міста. Вадим Бойченко акцентує: розвиток цієї сфери включає впровадження додаткових видів медичної допомоги, а також поліпшення якості та ефективності лікування.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)