Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

03кві'25

четвер

Зворотний зв'язок

Рубрику веде Людмила Єрмішина
03вер'21 13:59

Щоб поділитися з нами новинами, зауваженнями, думками, ви можете надіслати листа на поштову адресу: 87515, Маріуполь, проспект Миру, 19, або електронну: red@pr.ua.

Також працює цілодобовий гарячий телефон з функцією автовідповідача (0629) 45-13-13. На телефон «Зворотного зв'язку» ви можете зателефонувати в понеділок, середу і п'ятницю з 9:30 до 11:00 за номером 067-172-89-66 (на цей же номер можна відправляти SMS-повідомлення). Крім того, повідомити новину або поставити питання журналістам ви можете в чат-боті «Приазовського робочого» Priazovskiy_rabochiy_bot в Telegram.

Надійна опора і добрі порадниці

Іноді наші читачі пропонують в нашій рубриці підняти будь-яку тему, діляться спогадами. Так, ветеран руху жіночних рад Тамара Ніколаєнко вирішила нагадати, що в Маріуполі ось уже 70 років діє рада жінок.

«У далекі 50-ті роки близькі по духу жінки нашого міста об'єдналися в союз, який назвали «жіночна рада». Ініціатором цього руху була Ніна Шашаріна – начальник клубу юних техніків меткомбінату «Азовсталь», – згадує Тамара Ніколаєнко. – Багато хто тоді скептично ставився до жінок. Проте рух міцнів: проводилися конференції та з'їзди, надавалася практична допомога тим, хто її потребує. Тільки в Лівобережному районі налічувалося понад 500 активісток, які працювали натхненно і наполегливо. Вони складали соціальні паспорти цехів, районів, з'ясовуючи, кому потрібна допомога. Допомагали жінкам у складних життєвих обставинах і дітям, особливо сиротам. Займалися працевлаштуванням підлітків. У кінотеатрі «Союз» відкрили дитячу кімнату, щоб батьки могли піти на сеанс кіно, знаючи, що діти під наглядом. Багато чого ще було зроблено руками тих чудових жінок. Молодь, можливо, запитає – а чи потрібні жіночні ради? А хто ще, як не жінка, може дарувати турботу і тепло, жертвуючи своїм особистим часом, бути надійною опорою і порадницею?»

Зараз жіночий рух продовжує жити. Голова громадської організації «Рада жінок Маріуполя» Ірина Москалик зазначила, що в новий час перед учасницями об'єднання виникають нові виклики, але вони все так само намагаються бути корисними. Актив організації співпрацює з органами місцевої та державної влади, різними службами та відомствами, благодійними організаціями, депутатами та КСН. Комусь потрібна юридична допомога, комусь – порада і добре слово. У міру сил і можливостей рада намагається направити та підтримати.

Буде і на вашій вулиці світло
«Ми, жителі селища Азовкільце з вулиці Шепотіленка, ще у 2019 році просили, щоб тут відновили зовнішнє освітлення. Нам обіцяли у 2020 році зробити. Ми раді будемо і вживаним ліхтарям, тим, що зняли при заміні освітлення на центральних вулицях. Прикро, що зовсім поруч, за школою №45, є і світло, і нормальна дорога», – пише читачка Л. Яковина, яка не вказала своє повне ім'я.

Редакція передала це звернення директору підприємства «Міськсвітло» Сергію Прилипіну. Він повідомив, що освітлення ділянки вулиці Шепотіленка включено до плану робіт на грудень 2021 року.

Пропала кришка колодязя. Куди повідомити?

Наша передплатниця Надія Радченко, відвівши внучку в дитячий сад, виявила неподалік від дошкільного закладу відкритий колодязь – буквально за крок від пішохідного тротуару, на перехресті вулиць Азовстальської та Ломізова.

«Кому належить колодязь – «Тепломережі», «Міськводоканалу» або якомусь іншому підприємству, невідомо. Куди дзвонити в таких випадках?» – поцікавилася мешканка.

Відкриті колодязі – проблема поширена. Для її оперативного усунення необов'язково навіть зв'язуватися з оператором контакт-центру міськради: питання можна адресувати чат-боту Назару, просто вибравши відповідний розділ в меню підказок. Саме таким шляхом журналіст повідомив про небезпечну криницю. Буквально через пару годин на місці вже працювала бригада «Міськводоканалу». Того ж дня колодязь накрили бетонною кришкою.

«Пізніше відремонтують і частково зруйновану обичайку», – повідомив диспетчер підприємства.
Гуркоче решітка ливнівки
«При ремонті ливнівки на дорозі біля мого будинку №92 по проспекту Будівельників погано закріпили залізну решітку. Тепер при наїзді на неї автомобілів лунає гучний звук, як постріл. А рух там дуже інтенсивний, – скаржиться наша читачка Галина Помазан. – Дуже просимо допомогти у розв’язанні цього питання, яке псує нерви, особливо зараз, коли я після лікарняного стаціонару перебуваю на домашньому лікуванні».

У приймальні підприємства «Маріупольавтодор» записали прохання мешканки та пообіцяли розібратися з решіткою найближчим часом.


Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies

Я згоден (на)